fbpx
A password will be e-mailed to you.

Czym to jest spowodowane? Przede wszystkim położeniem geograficznym Rosji. Kierowcy musieli sobie radzić z ekstremalnymi temperaturami i trudnym terenem i byli bardzo często zdani tylko na siebie. Motoryzacja w tamtych czasach musiała być prosta i odporna na niewykwalifikowaną kadrę serwisową.REKLAMA Naturalny hardcore! Ekipa na motocyklach z koszem próbuje pokonać rwącą rzekę i wychodzi im to […]

Czym to jest spowodowane? Przede wszystkim położeniem geograficznym Rosji. Kierowcy musieli sobie radzić z ekstremalnymi temperaturami i trudnym terenem i byli bardzo często zdani tylko na siebie. Motoryzacja w tamtych czasach musiała być prosta i odporna na niewykwalifikowaną kadrę serwisową.


REKLAMA

Naturalny hardcore!

Ekipa na motocyklach z koszem próbuje pokonać rwącą rzekę i wychodzi im to popisowo. Tym razem motocykliści bawią się bardzo dobrze, ale często tak wygląda zwykły dzień mieszkańców wschodu. Pokonanie drogi z punktu A do punktu B jest ich chlebem powszednim. Czasami tej drogi nie ma, więc sami muszą ją sobie stworzyć. Jedno jest pewne mają Cojones ze stali!


REKLAMAREKLAMA


KOMENTARZE


REKLAMA