fbpx

Czym to jest spowodowane? Przede wszystkim położeniem geograficznym Rosji. Kierowcy musieli sobie radzić z ekstremalnymi temperaturami i trudnym terenem i byli bardzo często zdani tylko na siebie. Motoryzacja w tamtych czasach musiała być prosta i odporna na niewykwalifikowaną kadrę serwisową. Naturalny hardcore! Ekipa na motocyklach z koszem próbuje pokonać rwącą rzekę i wychodzi im to […]

Czym to jest spowodowane? Przede wszystkim położeniem geograficznym Rosji. Kierowcy musieli sobie radzić z ekstremalnymi temperaturami i trudnym terenem i byli bardzo często zdani tylko na siebie. Motoryzacja w tamtych czasach musiała być prosta i odporna na niewykwalifikowaną kadrę serwisową.

Naturalny hardcore!

Ekipa na motocyklach z koszem próbuje pokonać rwącą rzekę i wychodzi im to popisowo. Tym razem motocykliści bawią się bardzo dobrze, ale często tak wygląda zwykły dzień mieszkańców wschodu. Pokonanie drogi z punktu A do punktu B jest ich chlebem powszednim. Czasami tej drogi nie ma, więc sami muszą ją sobie stworzyć. Jedno jest pewne mają Cojones ze stali!

KOMENTARZE

REKLAMA

Polecane artykuły
Popisy Amerykanina będzie można podziwiać w trakcie imprezy "Evel Live",…
Chciałbyś sprawdzić czy Triumph do ciebie pasuje? Jest okazja -…