fbpx
A password will be e-mailed to you.

Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertą skuterów i motocykli, wśród której dużą uwagę zwraca nowa kolekcja dużych motocykli Romet. Będziecie mogli bliżej poznać Rometa ADV 250, który na pewno zwiększy popularność turystyki motocyklowej w Polsce. To propozycja maszyny, która w komfortowych warunkach może przewieźć dwie osoby w najdalsze zakątki nie tylko kraju, ale i świata. Nowoczesny […]

Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertą skuterów i motocykli, wśród której dużą uwagę zwraca nowa kolekcja dużych motocykli Romet. Będziecie mogli bliżej poznać Rometa ADV 250, który na pewno zwiększy popularność turystyki motocyklowej w Polsce. To propozycja maszyny, która w komfortowych warunkach może przewieźć dwie osoby w najdalsze zakątki nie tylko kraju, ale i świata. Nowoczesny silnik zasilany wtryskiem paliwa to tylko jedna z cech tej maszyny.

Obok tej propozycji znajdziecie Państwo modele celujące w serca fanów klasycznej motoryzacji. Romet SCMB 250 to stylowy cafe racer, wyposażony w nową jednostkę napędową typu V2.

Hitem będzie oczekiwany przez wielu Romet Classic 400. Motocykl zachwyca wyglądem oraz osiągami. Dostępny będzie w wersji z koszem bocznym! Jest to idealna okazja do wspólnej przejażdżki z rodziną, bądź przyjaciółmi.

Koniecznie przyjdź na nasze stoisko, rozsiądź się i poczuj przedsmak nadchodzącego sezonu. Oczywiście nie zapomnieliśmy o osobach nie posiadających jeszcze motocyklowego prawa jazdy. Na rok 2016 przygotowaliśmy specjalną ofertę motocykli klasy 125, której ozdobą jest model RCR 125. Przepiękny cruiser zbudowany na nowoczesnych podzespołach. Nie zabraknie również bardzo atrakcyjnych cenowo skuterów i motorowerów.

Kolekcję Rometa dobrze uzupełnia nowa oferta motocykli marki Hyosung i Keeway, wśród których wiele modeli spełniających wymagania kierowców o każdym stopniu doświadczenia. Z uwagi na sprawdzoną jakość i bardzo konkurencyjne ceny motocykle tych marek cieszą się coraz większym zainteresowaniem i zaufaniem klientów.

Romet Motors z dużą uwagą przygląda się przyszłości. Trzymając rękę na pulsie, przygotowaliśmy też propozycję na rynek jednośladów elektrycznych. Przedstawimy kilka nowości , które mogą się okazać alternatywą dla motoryzacji przyszłości. Będziemy rozmawiać, zbierać opinie i promować ten ekologiczny nurt.

Podczas targów będziecie mogli obejrzeć, dotknąć i przysiąść się do naszej najnowszej kolekcji.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Rometa podczas najbliższych targów: Wystawa Motocykli i Skuterów MotoExpo 19-21 lutego w Warszawie, Stoisko H1/14A.

KOMENTARZE