fbpx
A password will be e-mailed to you.

Konsumenci uznali ROMET za jedną z najsilniejszych polskich marek w dwóch kategoriach – motocykli i skuterów oraz rowerów. W każdej z tych kategorii firmie przyznano tytuł Created in Poland Superbrands 2014/15.

Badania do 9. polskiej edycji Superbrands zrealizował we wrześniu instytut badawczy ARC Rynek i Opinia. Przepytano dokładnie 15035 osób. Na badanej liście znajdowało się ponad 2400 marek konsumenckich w 110 kategoriach produktów i usług. Wśród ankietowanych mierzono znajomość marki oraz chęć do jej polecenia.

– Cieszy mnie bardzo, że klienci pamiętają o silnej, polskiej marce. Zdecydowanie przywracamy na nowo blask srebrnemu pegazowi poprzez rozwój naszych kolekcji rowerów, skuterów i motocykli – powiedział prezes Arkus & Romet Group Wiesław Grzyb.

Arkus & Romet Group to nie tylko nowoczesne fabryki rowerowe oraz fabryka skuterów i motocykli Romet Motors. To także międzynarodowy dział spedycji z centrami logistycznymi na południu i północy Polski, sieć autoryzowanych serwisów rowerowych i motoryzacyjnych, nowoczesna lakiernia proszkowa oraz zaplecze projektowo-konstruktorskie.

KOMENTARZE