fbpx
A password will be e-mailed to you.

Romet Maxi R 125 to skuter, który będzie wyróżniał się na ulicach miast. Nadaje się również do dalszych podróży. Można nim jeździć z prawem jazdy kat. B.

Maksi skutery powstały z myślą o osobach ceniących pokonywanie dużych odległości przy zachowaniu jak największego komfortu jazdy. Taki ma być według producenta Romet Maxi R 125 wprowadzony do sprzedaży w tym roku. Można nim jeździć z motocyklowym prawem jazdy A1 lub z samochodowym kategorii B, jeśli mamy je od co najmniej trzech lat.


REKLAMA

Wyprofilowana kanapa z dodatkowym regulowanym oparciem, szeroka owiewka z wysoką szybą i rozbudowany zestaw wskaźników to elementy niespotykane w większości małych skuterów – w Maxi R 125 są standardem. Tutaj chodzi o to, aby przemieszczać się szybko i sprawnie, a przede wszystkim niezwykle wygodnie.

Romet Maxi R 125 jest według zapewnień producenta bardzo dynamiczny i zwrotny, pozwalając na bezstresowe omijanie korków. Bezpieczeństwo w ruchu miejskim zapewniają dwa hamulce tarczowe oraz szerokie opony, a także wydajne i jasne reflektory.


REKLAMAREKLAMA


Romet Maxi R 125 ma bardzo pojemne schowki, które umożliwiają zabranie sporej ilości bagażu. W kokpicie znajdziemy – jak na skuter turystyczny przystało radio z odtwarzaczem mp3, a w jednym ze schowków jest gniazdo zapalniczki, które umożliwia ładowanie urządzeń elektronicznych, np. telefonu komórkowego czy odbiornika GPS.

KOMENTARZE


REKLAMA