fbpx
A password will be e-mailed to you.

Romet wprowadza w 2014 na rynek nowy model Arrow Fly, duży ścigacz o pojemności 50ccm.

Romet Arrow Fly nawiązuje stylistyką do najszybszych motocykli. Czterobiegowa przekładnia i aerodynamiczne owiewki pomogą młodemu kierowcy wkroczyć w świat maszyn sportowych.

Motorower napędzany jest silnikiem czterosuwowym o mocy 4 KM. Jak zapewnia producent, dopracowany układ wydechowy zwiększa jego moc, a jednocześnie zapewnia basowe brzmienie.

Lusterka na przedniej owiewce, siedzenie osadzone nisko za zbiornikiem, pochylona pozycja kierowcy – to wszystko cechy rasowego sportowca. Rys nowoczesności to także oświetlenie diodowe z przodu i z tyłu oraz cyfrowy licznik z centralnie umieszczonym obrotomierzem. Podniesiony tył oraz siedzenie pokryte antypoślizgowym materiałem ma dać kierowcy większą kontrolę nad pojazdem. Szerokie opony przód 110/70-17, tył 140/70-17; w połączeniu z dwoma hamulcami tarczowymi mają zapewnić dobre parametry jezdne.

Motorower już od marca będzie dostępny w wersji czterosuwowej. Wkrótce w sieci sprzedaży Rometu pojawi się też odmiana z dwusuwowym, chłodzonym cieczą silnikiem o mocy 6,5 KM.

KOMENTARZE