fbpx
A password will be e-mailed to you.

Romet ADV 125 to następca ADV 150 w kolekcji przygotowanej na sezon 2015. Już można go kupić w salonach dealerskich marki.

ADV to skrót angielskiego słowa „adventure„ – przygoda. Romet ADV 125 to lekki motocykl turystyczny z ambicjami terenowymi, w sam raz dla poszukiwaczy przygód. Ma wjechać tam, gdzie żaden inny sobie nie poradzi, a do tego przewieźć spore ilości bagażu. Duża pojemność zbiornika paliwa – prawie 18 litrów – przy oszczędnym silniku zapewnia niemały zasięg.


REKLAMA

ADV 125 to motocykl do zadań specjalnych! – podkreśla Romet.

Romet ADV 125 ma kompletne turystyczne wyposażenie. Solidna rama została dodatkowo wzmocniona sztywnymi gmolami redukującymi skutki wywrotki. Ochronna rama kierownicy i reflektora służy także jako bagażnik przedni i oczywiście chroni ręce motocyklisty.

ADV 125 wyposażono w opony o agresywnym bieżniku i dodatkowych błotników. Napędza go sprawdzony silnik o pojemności 124 ccm o mocy 10 koni po wkręceniu na 9000 obrotów na minutę. Maksymalny moment obrotowy to 10 Nm przy 8000 obr./min.


REKLAMAREKLAMA


Motocykl nie jest demonem szybkości, rozpędza się do 85 km/h, ale ważniejsze niż prędkość maksymalna są jego możliwości turystyczno-terenowe.

Romet ADV 125 jest już dostępny w salonach Rometu w cenie 4999 zł.

KOMENTARZE

REKLAMA