fbpx
A password will be e-mailed to you.

”Hand Job„ to oferta dla odważnych, którzy nie boją się zimowej aury i przyjadą w sobotnie święto do salonu na motocyklu. Liberator proponuje im wspólny montaż części ”za rączkę„ z mechanikiem. Miła propozycja dla osób, które chciałyby zbliżyć się do swojej maszyny. Wybrane przez klientów części zostaną zamówione w trybie przyspieszonym, pod hasłem ”Premium Love„ […]

”Hand Job„ to oferta dla odważnych, którzy nie boją się zimowej aury i przyjadą w sobotnie święto do salonu na motocyklu. Liberator proponuje im wspólny montaż części ”za rączkę„ z mechanikiem. Miła propozycja dla osób, które chciałyby zbliżyć się do swojej maszyny. Wybrane przez klientów części zostaną zamówione w trybie przyspieszonym, pod hasłem ”Premium Love„ więc ich dostawa potrwa tylko dwa dni – dzięki temu ukochany motocykl dostanie prezent już w sobotnie Walentynki!

A wieczorem Liberator proponuje ”Romantyczne pucowanko w garażu„ przy użyciu oryginalnych kosmetyków Harley-Davidson do pielęgnacji motocykla, które będzie można kupić w specjalnej promocyjnej cenie – 20% taniej i dodatkowo otrzymać zestaw mini kosmetyków w prezencie.

Dla tradycjonalistów zestaw koszul dla par, oraz bardzo limitowana seria Walentynkowej biżuterii, które ozdobią kryształkami Svarowskiego każdą Panią, zgodnie z dewizą ”Shine me, Darling„.

Walentynki wcale nie muszą oznaczać nudnej kolacji przy świecach, chyba, że tych zapłonowych. Więcej szczegółów dotyczących propozycji Liberaratora znajdziecie na stronie dealera.

KOMENTARZE