fbpx
A password will be e-mailed to you.

Ride to gra, na którą czeka wielu motocyklistów. Duży wybór torów, jeszcze więcej motocykli i podobno bardzo realistyczne prowadzenie maszyn mają być najmocniejszymi elementami rozgrywki.

Ride wyjdzie na światowe rynki już 20 marca. Twórcy zapowiadają, że będzie to jedna z najciekawszych gier tego typu. Sporo czasu spędzili podobno na realistycznym odwzorowaniu zachowania motocykli, w praktyce oznacza to, że gra nie będzie łatwa. Na szczęście niedzielni gracze też znajdą tryb dla siebie, gdzie powoli będą mogli uczyć się jazdy tymi maszynami.


REKLAMA

Wyścigi odbywać się będą w piętnastu różnych lokacjach, w tym na torach (również na obiektach znanych z GP), nieutwardzonych drogach oraz pętlach wyznaczonych w miastach.

Czym będzie można poszaleć po trasach w Ride? Wybór motocykli jest spory. Podzielono je na kategorie: suberbike, supersport, naked oraz historyczne. Wśród nich znajdziecie maszyny takich marek jak: KTM, Ducati, Kawasaki, Yamaha, MV Agusta, EBR, Triumph i Honda. Co ciekawe nie zabrakło też jednośladów elektrycznych reprezentowanych między inni przez modele firmy Lightning.


REKLAMAREKLAMA


Oczywiście motocykle będzie można modyfikować. Twórcy przewidzieli możliwość zmiany wyglądu (a raczej malowania), a także hamulców, zawieszenia, silników, kół itp.

Na stronie www.ridevideogame.com znajdziecie pełną listę maszyn oraz zapoznacie się z torami. Tam też można już jednak składać wstępne zamówienia na grę. Ridę będzie dostępna na platformy: PC, XBOX One, XBOX 360, PS4 i PS3.

KOMENTARZE


REKLAMA