fbpx
A password will be e-mailed to you.

Rekurv to designerska marka firmy Louis stworzona specjalnie z myślą o młodych fanach motocykli – z najlepszą wydajnością i jakością, ale bez zbędnych ozdobników. Pierwsze części kolekcji Rekurv będą dostępne w sprzedaży już od października 2021 roku.

Wszystko w nowej kolekcji Rekurv zostało zaprojektowane w bezpretensjonalnym stylu bez zbędnych dodatków, ale zawsze z myślą o najlepszym wyglądzie. Skoncentrowano się przy tym na sportowym kroju, najlepszej jakości wykonania i optymalnym komforcie noszenia.

Dzięki dobrej jakości, funkcjonalności oraz bezpieczeństwu w połączeniu z wysokiej jakości materiałami i skutecznymi ochraniaczami młodzi motocykliści mogą skupić swoją uwagę na najważniejszym: prędkości i dynamice, które zapewniają jedynie dwa kółka.

Dwa pierwsze atrakcyjne produkty marki Rekurv:

Rekurv C-11.01 – męska kurtka do kombinezonu skórzanego

Ta kurtka jest szybka już nawet na postoju, to po prostu „prędkość do ubrania”. Wytrzymała mieszanka skóry bydlęcej i elastycznego materiału dla dokładnego dopasowania. Ponadto perforacje z przodu i z tyłu dla dobrej cyrkulacji powietrza. Na szczególną uwagę zasługuje zamek błyskawiczny „full automatic front”: automatycznie „zatrzaskuje” się z powrotem, aby zapobiegać trzepotaniu na wietrze.

Rekurv E-21.01 – damska kurtka tekstylna

Najlepszy styl na wypad do miasta lub na dużą wyprawę. Ta damska kurtka zapewnia pełną oddychalność, dobrą wentylację oraz najlepszą ochronę przy niskiej masie. Krótko mówiąc: to doskonały strój do każdego zadania i na każdą pogodę.

Asortyment marki Rekurv będzie dostępny od października 2021 roku we wszystkich sklepach stacjonarnych Louis oraz oczywiście online pod adresem www.louis.pl.

Oferta marki Rekurv obejmuje odzież tekstylną i skórzaną, obuwie oraz rękawice, jest stale rozszerzana i jest dostępna pod tym adresem: https://www.louis.pl/katalog/suche/produkte?search_term=Rekurv

KOMENTARZE