fbpx
A password will be e-mailed to you.

To już się dzieje! Strona z rejestracją na Mistrzostwa Świata FIM Hard Enduro – HERO Challenge! już działa. Pospiesz się i bądź jednym z 350 śmiałków, którzy wezmą udział w tej wspaniałej imprezie!

Rejestracja na pierwszą, historyczną edycję Mistrzostw Świata FIM Hard Enduro w Polsce odbywa się pod adresem: https://herochallenge.pl/pl/challenge-hero/rejestracja/Liczba miejsc dostępnych podczas rejestracji jest ograniczona do 350 zawodników – kto pierwszy ten lepszy!

Opłata startowa na wydarzenie wynosi 680 PLN, a w jej ramach uczestnicy otrzymają: 

  • dwa dni rywalizacji z najlepszymi zawodnikami świata podczas pierwszej, historycznej odsłony Mistrzostw Świata FIM Hard Enduro w Polsce,
  • unikatową bluzę zawodów /pamiętaj, aby podczas rejestracji podać prawidłowy rozmiar bluzy/,
  • miejsce na namiot/kamper na paddocku obok takich teamów jak KTM, Husqvarna, Sherco czy Gas Gas – każdy uczestnik otrzyma również opaskę dla osoby towarzyszącej,
  • miejsce dla motocykla w strzeżonym parku maszyn, 
  • dostęp do prysznicy, prądu, toalet oraz myjek dla motocykli.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do amatorów / bez licencji / jak i profesjonalistów rywalizujących o punkty w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata. Najtrudniejszym elementem pierwszej, polskiej rundy Mistrzostw Świata FIM Hard Enduro będzie przede wszystkim WYTRZYMAŁOŚĆ. Amatorzy i zawodowcy staną do walki łokieć w łokieć na tej samej trasie, ale zwycięzca może być tylko jeden. Podejmij wyzwanie! 

Więcej informacji: http://herochallenge.pl/pl/

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1068171657012252

Advertisement

Facebook: https://www.facebook.com/OnlyForTrueHEROES/

Organizator – Agencja Sport UP:  

https://www.facebook.com/sportupagencja/

Strona cyklu Mistrzostw Świata FIM Hard Enduro:

https://iridehardenduro.com/

 

KOMENTARZE