fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już można kupić nową kamerę sportową HD znanej marki Redleaf. Topowy model oznaczono symbolem RD990.

Producent twierdzi, że Redleaf RD990 łączy rewelacyjną jakość obrazu oraz zaawansowane funkcje. Dodatkowo, w komplecie z kamerą znajduje się najbogatszy zestaw akcesoriów montażowych na rynku. Zobaczmy, co to konkretnie oznacza.

Iron X – kamera na kask i kierownicę

Kamera ma jasny (f/2.8) obiektyw o kącie widzenia 170 stopni i wyświetlacz LCD. Z innymi urządzeniami łączy się bezprzewodowo za pomocą WiFi oraz przewodowozłącza HDMI, USB i AV out. RD990 wyposażono również w mikrofon i gniazdo statywowe.

Kamerę obsługuje się za pomocą dwóch przycisków na obudowie. Dzięki WiFi można jednak sterować nią, a także obserwować obraz z kamery, za pomocą smartfona lub tabletu z Androidem lub iOS.

Funkcja nagrywania w pętli umożliwia wykorzystanie kamery jako rejestratora samochodowego. Tryb burst pozwala na wykonywanie zdjęć seryjnych z prędkością 10 klatek na sekundę. Funkcja time lapse automatyczne tworzy film z efektem przyśpieszenia czasu. Kamerę można również wykorzystać jako aparat fotograficzny – robi zdjęcia w rozdzielczości 12 megapikseli.

Midland XTC-400 – kamera dla motocyklisty

Redleaf RD990 ma wymienny akumulator litowo-jonowy o pojemności 1080 mAh (w komplecie otrzymamy dwie sztuki).

W pudełku oprócz kamery i akumulatorów znajdziemy walizkę na cały sprzęt, obudowę podwodną, uchwyt do rur i kierownic, elementy przegubowe, mocowania przyklejane z szybkozłączkami, śruby montażowe, mocowanie do paska, pasek, adapter statywowy, kabel USB, kabel AV.

Kamerę już można kupić, kosztuje 699 zł (sugerowana cena detaliczna).

KOMENTARZE