fbpx
A password will be e-mailed to you.

Premierowe modele Ducati: Multistrada V2, Streetfighter V2 oraz Panigale V4 podróżują właśnie po Polsce w ramach akcji Red Tour 2022. Mogliście je już obejrzeć w dwóch lokalizacjach w Katowicach, a w najbliższy weekend pojawią się w Krakowie, w salonie Moto Mio.

Tegoroczne nowości bolońskiej marki najpierw zaprezentowano w internecie, w sześcioodcinkowym cyklu Ducati World Première. Nic jednak nie zastąpi osobistego kontaktu z maszyną, dlatego jeszcze przed startem sezonu premierowe motocykle pojawią się w kilku polskich salonach. Multistrada V2 to następca bardzo lubianej Multistrady 950. Jest lżejszy o 5 kg i jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika. Nieco zwężono i obniżono kanapę, dzięki czemu odnajdą się na nim także kierowcy o mniejszym wzroście. Podobnie jak w 950, pozostawiono wersje standardową i bogatszą S, wyposażoną m.in. w elektronicznie sterowane zawieszenie Skyhook. 

Streetfightera V2 stworzono jako lżejszą, tańszą i bardziej przyjazną alternatywę dla dzikiego Streetfightera V4. Nie znaczy to jednak, że jest to motocykl grzeczny i pozbawiony emocji. Moc 150 KM i genialne prowadzenie to tylko niektóre z powodów, dla których wybór nie będzie taki oczywisty…

Z kolei najnowsze wcielenie Panigale V4 to już motocykl w pełni dojrzały i ugruntowany na pozycji czołowego superbike’a na rynku. Tym razem skupiono się na prowadzeniu i udoskonaleniu systemów pozwalających na opanowanie ogromnej mocy i ułatwiających wyciśnięcie maksimum możliwości, zwłaszcza na torze. 

Premierowe motocykle Ducati będziecie mogli w najbliższy weekend (28.01-01.02) obejrzeć osobiście w krakowskim salonie Moto Mio przy ul. Zakopiańskiej 171A, a następnie w dniach 4-8.02 w Liberty Motors Wrocław na Sobieskiego 5. Zapraszamy!

 

 

KOMENTARZE