fbpx
A password will be e-mailed to you.

Thomas Pages stoi na czele stawki Światowej Serii Red Bull X-Fighters 2013, zdobył 325 punktów. Francuz jest w doskonałej formie i konsekwentnie pokonuje kolejne wyzwania, zachwycając publiczność swoimi trickami (Flair, Special Flip i Voli). Tuż za nim są: Adelberg (265 punktów) i Torres (245 punktów). Australijczyk i Hiszpan zrobią wszystko, by 19 lipca zdobyć warte […]

Thomas Pages stoi na czele stawki Światowej Serii Red Bull X-Fighters 2013, zdobył 325 punktów. Francuz jest w doskonałej formie i konsekwentnie pokonuje kolejne wyzwania, zachwycając publiczność swoimi trickami (Flair, Special Flip i Voli). Tuż za nim są: Adelberg (265 punktów) i Torres (245 punktów). Australijczyk i Hiszpan zrobią wszystko, by 19 lipca zdobyć warte 100 punktów zwycięstwo i zachować nadzieję na triumf w 2013r. Adelberg, Torres i zwycięzca z ostatniego przystanku w Japonii – Hagashino, podczas tegorocznych zmagań udowodnili już, że Pages’a można pokonać.

Za kilka dni arena walk byków Las Ventas w Madrycie, stanie się areną freestyle motorcrossu. Miejsce to ma szczególne znaczenie dla Torresa, który w swojej ojczyźnie zwyciężył w zeszłym roku. Teraz również liczy na powtórkę występu przy wsparciu rodzimej publiczości.

Finałowy przystanek Red Bull X-Fighters odbędzie się w Pretorii w RPA we wrześniu.

Transmisja na żywo 19 lipca, godz. 22:45 na stronie www.redbull.pl.

KOMENTARZE