fbpx
A password will be e-mailed to you.

Tor powstał na „Esplanada dos Ministerios” w samym centrum brazylijskiej stolicy. Rywalizowało na nim 12 najlepszych zawodników FMX. „Nigdy wcześniej nie widziałem tylu ludzi zgromadzonych w jednym miejscu. Dosłownie brak mi  słów” – powiedział Adams na widok 100 000 widzów zgromadzonych na miejscu zawodów. Ogromne kickery i tłum fanów przysporzyły zawodnikom nerwów. Andre Villa po […]

Tor powstał na „Esplanada dos Ministerios” w samym centrum brazylijskiej stolicy. Rywalizowało na nim 12 najlepszych zawodników FMX.

„Nigdy wcześniej nie widziałem tylu ludzi zgromadzonych w jednym miejscu. Dosłownie brak mi  słów” – powiedział Adams na widok 100 000 widzów zgromadzonych na miejscu zawodów.

Ogromne kickery i tłum fanów przysporzyły zawodnikom nerwów. Andre Villa po starciu w półfinale, musial zejść z motocykla. Podobnie szczęścia w rywalizacji nie miał Levi Sherwood (Nowa Zelandia), który zakończył starcie na czwartej pozycji.

W klasyfikacji generalnej Red Bull X-Fighters pierwsze miejsce zajmuje Nate Adams ze 165 punktami. Dotychczasowy lider klasyfikacji – Hiszpan Dany Torres – nie wystartował w Brazylii z powodu kontuzji. Kolejne przystanki serii odbędą się 24 czerwca w Rzymie, 15 lipca w Madrycie, 6 sierpnia w Warszawie oraz 17 września w Sydney.

Wyniki Red Bull X-Fighters w Brazylii:

1. Nate Adams (USA)

2. Robbie Maddison (USA)

3. Andre Villa (NOR)

4. Levi Sherwood (AUS)

5. Eigo Sato (JAP)


REKLAMAREKLAMA


6. Javier Villegas (CHI)

7. Adam Jones (USA)

8. Blake Williams (AUS)

9. Beau Bamburg (USA)

10. Gilles Dejong (BEL)

11. Gilmar Flores (BRA)

Źródło: Red Bull

KOMENTARZE


REKLAMA