fbpx
A password will be e-mailed to you.

Red Bull X-Fighters to jedna z najbardziej emocjonujących imprez FMX. W tym roku nie będzie inaczej!

Do rozpoczęcia tegorocznego sezonu zostało tylko 21 dni. Już 6 marca odbędą się pierwsze zawody cyklu. Sezon rozpocznie się w Mexico City. Tytułu będzie bronił ubiegłoroczny mistrz Josh Sheehan. Już jednak wiadomo, że nie będzie miał łatwego zadania. Przeciwko niemu wystąpi trzech byłych mistrzów serii, którzy na pewno chowają w zanadrzu nowe triki. Do walki staną: Tom Pages (2013 World Tour Champion), Levi Sherwood of New Zealand (2012) i Dany Torres (2011). Oprócz nich na arenach zobaczymy też między innymi takich kierowców jak: Tom Pages, Remi Bizouard, Adam Jones, czy Mat Rebeaud. Szykuje się zatem ostra walka o punkty już od pierwszej rundy.

Warto wspomnieć, że do tegorocznej serii, oprócz znanych już przystanków, w których niestety zabrakło Polski, dołączą nowe lokalizacje. Zawodnicy zmierzą się na arenach w Grecji oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

2015 Red Bull X-Fighters World Tour

6 marca – Mexico City, Meksyk

12 czerwca – Ateny, Grecja

10 lipca – Madryd, Hiszpania


REKLAMAREKLAMA


12 września – Pretoria, Afryka Południowa

30 października – Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zanim jednak rozpocznie się nowy sezon zmagań w ramach Red Bull X-Fighters obejrzyjcie najciekawsze momenty z zeszłorocznej edycji cyklu.

KOMENTARZE


REKLAMA