fbpx
A password will be e-mailed to you.

Impreza Red Bull Kart Fight zawitała już do 26 polskich miast. Amatorom kartingu zostało tylko kilka dni, by dołączyć do rywalizacji i walczyć o zwycięstwo na torze.

Zawody Red Bull Kart Fight są otwarte dla wszystkich niezawodowych kierowców kartingowych (którzy ukończyli 15 lat), niezależnie od tego, jak długa jest ich przygoda z kartingiem. Zasady są proste: wystarczy przyjść na dowolny tor w swojej okolicy (pełna lista oficjalnych miejscówek dostępna na stronie: www.redbullkartfight.pl) i spróbować jak najszybciej przejechać okrążenie – startujący ma nieograniczoną liczbę szans na poprawę swojego czasu.

Wynik uczestnika zostaje zapisany w systemie na stronie projektu. Czterech najlepszych kierowców z każdego toru przechodzi do etapu regionalnego (20 lipca – Tarnów, 27 lipca – Warszawa, 3 sierpnia – Sopot), stamtąd już tylko krok, by 15 sierpnia zmierzyć się w Krakowie z najszybszymi z całego kraju! Zwycięzca będzie reprezentował Polskę w światowym finale Red Bull Kart Fight (8 – 9 grudnia w Bolonii we Włoszech), na który zjedzie się kartingowa elita z 20 państw!

Przez cały czas trwania projektu, jego ambasador – Michał Kościuszko, jeden z najlepszych polskich kierowców rajdowych, na stronie www.redbullkartfight.pl udziela wskazówek pasjonatom motorsportu i zachęca do podjęcia wyzwania.

Aby zwiększyć swoje szanse na zakwalifikowanie się do kolejnego etapu, można ścigać się także w wirtualnym świecie.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów