fbpx
A password will be e-mailed to you.

Cztery tygodnie rywalizacji online i motocyklowa walka koło w koło dla najlepszych – tak zapowiada się kolejna edycja zawodów Red Bull Enduro Liga. Riderzy chętni powalczyć o tytuł największego Enduro Kozaka w Polsce, mogą już zacząć nadsyłać wideo-odpowiedzi na cztery wyzwania rzucone im przez samego Tadeusza Błażusiaka. Śledź ich zmagania lub prześlij swoje zgłoszenie na redbull.pl/enduroliga!

Red Bull Enduro Liga odbędzie się w Polsce już po raz drugi. Podobnie jak w zeszłym roku, finał na żywo poprzedzą miesięczne eliminacje online. W tym roku organizatorzy zdecydowali się na jednoczesne ogłoszenie wszystkich czterech zadań – tak, by uczestnicy mogli lepiej zaplanować nagrania wideo. Od pierwszego września, w każdą środę miesiąca, strona projektu Red Bull Enduro Liga, umożliwi uczestnikom załadowanie swojej wideo-odpowiedzi na wyzwanie Błażusiaka. Będą to kolejno:

Advertisement
  1. Technika (start zgłoszeń 1.09.2021) 
  2. Szybkość (start zgłoszeń 8.09.2021)
  3. Odwaga (start zgłoszeń 15.09.2021)
  4. Zabawa (start zgłoszeń 22.09.2021) 

Część online zakończy się 28 września. Uczestnicy, którzy wykażą się największymi umiejętnościami i charakterem, a co za tym idzie – zdobędą największą liczbę punktów w tabeli, otrzymają ekskluzywne zaproszenie do Finału na Żywo. Rywalizacja na specjalnie przygotowanym torze, pod czujnym okiem Tadka Błażusiaka, zaplanowana jest na 10 października. Zawody będą transmitowane na żywo w Red Bull TV. 

 – W zeszłym roku uczestnicy pokazali, co potrafią! Teraz wracamy z zupełnie nowymi zadaniami, żeby Enduro Kozacy mogli wykazać się kreatywnością w kwalifikacjach online i powalczyć o super nagrody oraz, przede wszystkim, miejsca w Finale na Żywo! Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć jaki progres zrobili zawodnicy Enduro w Polsce. – mówi Taddy Błażusiak.

Udział w projekcie jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich osób, które ukończyły 16 rok życia. Zarówno w części online jak i offline na biorących udział czekają moto-nagrody od partnerów imprezy: Garmin, GoPro, Fox, Dobre Sklepy Motocyklowe. Dodatkowe informacje o zawodach udostępniane są na bieżąco na stronie redbull.pl/enduroliga. Dla uczestników biorących udział w Red Bull Enduro Lidze powstał dodatkowo specjalny kanał komunikacji w aplikacji Discord.

 

Advertisement

 

 

 

KOMENTARZE