fbpx
A password will be e-mailed to you.

Stowarzyszenie Śmiercioodporni budzi się ze snu zimowego i przechodzi do ofensywy! Organizatorzy zapraszają na pierwszy rajd turystyczny: już 1 maja o godz. 11 na ulicach Zabrza pojawią się jednoślady uczestniczące w Rajdzie „Śmiercioodpornych” 2017!

Impreza rozpocznie się o godz. 11 na pl. Warszawskim w Zabrzu i otwarta jest dla wszystkich miłośników motoryzacji, bez względu na to, jakie pojazdy posiadają. W  szranki stanąć mogą na równi kierowcy skuterów, maksiskuterów i wszelkiej maści motocykli.

Na czym impreza będzie polegać? Będzie to jedna z odmian rajdu na orientację. Uczestnicy otrzymają mapę z zaznaczonymi punktami, w których czeka ich wiele niespodzianek i trudnych zadań. Dojechać będą tam musieli własnymi pojazdami, w normalnym ruchu miejskim i zgodnie z przepisami. Mimo tego będzie ich gonić czas, bo część z najlepiej punktowanych zadań wykonać będzie trzeba w określonym czasie. A testowana będzie nie tylko wiedza o technice jazdy, ale również o mechanice, pierwszej pomocy, przepisach czy… survivalu!

Wszelkie aktualności na temat Rajdu Śmiercioodpornych można także znaleźć na Facebooku (fanpage Śmiercioodporni), a także na stronie internetowej

KOMENTARZE