fbpx
A password will be e-mailed to you.

„Rzadko mam okazję jeździć quadem w Polsce, a podczas rajdów rywalizuję w samotności, dlatego tym razem bardzo chciałbym mieć na trasie towarzyszy. Nie ma nic lepszego, niż wyprawa w gronie przyjaciół, dlatego zapraszam wszystkich motocyklistów i quadowców, by dołączali się do naszej kolumny. Pamiętajmy, że jedziemy w szczytnym celu, bo ten swoisty ”rajd„ dedykuję Łukaszowi […]

„Rzadko mam okazję jeździć quadem w Polsce, a podczas rajdów rywalizuję w samotności, dlatego tym razem bardzo chciałbym mieć na trasie towarzyszy. Nie ma nic lepszego, niż wyprawa w gronie przyjaciół, dlatego zapraszam wszystkich motocyklistów i quadowców, by dołączali się do naszej kolumny. Pamiętajmy, że jedziemy w szczytnym celu, bo ten swoisty ”rajd„ dedykuję Łukaszowi Berezakowi – najdzielniejszemu z wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” – powiedział Rafał Sonik.

Krakowianin wyruszy w trasę o 4:58 z dawnego przejścia granicznego w Łysej Polanie w towarzystwie quadowców ze Stowarzyszenia Grupa 4×4. Około 7:30 quadowiec dotrze do rodzinnego miasta i w okolicach Błoń pożegna się z częścią kolumny. Następnie przez Olkusz pojedzie do Katowic i dalej drogą nr 94 przez Opole do Wrocławia. Następnie przez Lubin i Zieloną Górę skieruje się na drogę 92 i dalej na północ do Kostrzyna nad Odrą.

Kolumna będzie poruszać się zgodnie z zasadami ruchu drogowego, w otoczeniu dwóch samochodów pilotujących przejazd. Na trasie zaplanowane będą postoje, a szczegółowe informacje o ich lokalizacji pojawią się na oficjalnym profilu Rafała Sonika na Facebooku. Tam też zespół prasowy poprowadzi relację ”na żywo„ z Rajdu na Woodstock, będzie więc można śledzić postępy quadowca na trasie i oszacować czas przejazdu przez kolejne miejscowości.

Orientacyjne godziny przejazdu przez największe miasta na trasie:

Kraków 7:30

Katowice 9:50


REKLAMAREKLAMA


Opole 12:45

Wrocław 16:30

Lubin 18:30

Zielona Góra 20:00

Kostrzyn nad Odrą 22:30

KOMENTARZE


REKLAMA