fbpx
A password will be e-mailed to you.

 Start i meta znajduje się w Wielkiej Brytanii, a półmetkiem jest Polska.Uczestnicy Przejadą przez sześć krajów europejskich ,w których spotkają się z fanami oraz zaprzyjaźnionymi klubami motocyklowymi. Celem jest zbudowanie idealnego dla siebie motocykla i sprawnie pokonać dystans prawie 3500 km w możliwie najkrótszym czasie. Nie ma znaczenia z jakiej klasy motocyklem będziesz brał udział […]

 Start i meta znajduje się w Wielkiej Brytanii, a półmetkiem jest Polska.Uczestnicy Przejadą przez sześć krajów europejskich ,w których spotkają się z fanami oraz zaprzyjaźnionymi klubami motocyklowymi. Celem jest zbudowanie idealnego dla siebie motocykla i sprawnie pokonać dystans prawie 3500 km w możliwie najkrótszym czasie. Nie ma znaczenia z jakiej klasy motocyklem będziesz brał udział w rajdzie, ma być wyjątkowy dla ciebie.

Advertisement

W tym rajdzie nie ma również miejsca dla mięczaków. Nikt nie przewiduje żadnych długich przerw, tylko tankowanie na stacjach benzynowych, wyznaczone punkty kontroli, przeprawa przez kanał La Manche. Race To Home 2017 Edition to nowy rozdział w historii motocyklowej. Edycja 2017 to nowe możliwości dla każdego, dlatego przygotowano dla zawodników dwa Pakiety, aby mogli wybrać dla siebie dogodną opcje udziału w rajdzie. Pakiet Hard Core to przejazd pełnej trasy w wyznaczonym limicie czasowym od startu do mety. Pakiet Core to przejazd połowy trasy z dwóch wyznaczonych wg organizatora punktów.

Race To Home 2017 Edition odbędzie się na poczatku Lipca 7/07/2017, a półmetkiem trasy będzie w tym roku Liberator w Warszawie, gdzie zawodnicy spotykają się na miejscu 8/07/2017 od godziny 14:00. Projekt branżowo i logistycznie jest opanowany w Wielkiej Brytanii, gdzie głównym partnerem wspierającym jest legendarny pub motocyklowy Ace Cafe London, z którego co roku Race To Home ma swój start i metę. 

Projekt ze względu na swój charakter jest bardzo kontrowersyjny, ale to ma właśnie pomoc wywołać falę dyskusji na temat branży motocyklowej oraz bezpieczeństwa na drogach.

Ambasadorem rajdu jest Ola Kutz znana z telewizji postać z takich programów jak „Ola w trasie” lub „Najgorszy Polski kierowca”. Głównym celem rajdu będzie wsparcie oraz zbiórka pieniędzy dla Fundacji Motocyklowy Ambulans Polska.

Celem projektu jest promowanie branży motocyklowej w każdej postaci. Zaczynając od profilaktycznej edukacji najmłodszych, do uświadamiania najbardziej doświadczonych. 

Edycja 2017 będzie dedykowana Kobietom Motocyklistkom, ponieważ po raz pierwszy w rajdzie weźmie udział Kobieta. 

Kolejny celem jest uświadomienie ludzi na temat bezpieczeństwa – „chcemy pokazać problemy oraz jak możemy je wyeliminować. Chcemy stworzyć kampanie pokazującą tzw Life Style dla motocyklistów, które pomoże rozwiązać problem zmęczenia na trasie, oraz zdrowego trybu życia.” 

„Nasz program przygotowawczy to złożony proces całorocznej pracy, którą będziemy starać się Wam pokazać, a tym bardziej opowiedzieć. Naszym projektem Race To Home – International Street Racing chcemy kontrowersyjnie wstrząsnać tym światem, by dotrzeć do wszystkich z branży motoryzacyjnej i uświadomić wszystkim gdzie są popełniane błędy.” mówią organizatorzy 

Race To Home to most łączący wszystkie grupy motocyklowe bez względu na klasę motocykli oraz pojemności i styl, a tym bardziej na doświadczenie. Race To Home to dowolna interpretacja pasji motocyklowej, przygody, przyjaźni i ducha motocyklisty.

Link do wydarzenia na Facebooku:

KOMENTARZE