fbpx
A password will be e-mailed to you.

W sobotę 1 grudnia odbędzie się spotkanie charytatywne na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Kórniku-Bninie k. Poznania ?Święty Mikołaj jeździ quadem?. Organizatorzy zapraszają quadowców, którzy chcą sprawić dzieciom radość.

Spotkanie, które organizuje firma Motocykle Polska Autoryzowany Dealer YAMAHA w Poznaniu, potrwa od 10 do 13.30, a jeśli pogoda dopisze, to i dłużej.


REKLAMA

W programie wspólne śniadanie i zapoznanie się z podopiecznymi oraz personelem Domu Dziecka, rozmowa z dziećmi na temat bezpieczeństwa jazdy i odzieży ochronnej kierowcy quada, krótki instruktaż jazdy na quadzie i projekcja krótkiego filmu o jeździe na quadach.

Około 11.30 rozpocznie się jazda quadami w terenie wraz z podopiecznymi Domu Dziecka (wolontariusze-quadowcy będą jeździć z dzieciakami na własnych quadach na zamkniętym terenie ośrodka). Na 13.00 zaplanowano wspólny obiad, a jeżeli pogoda dopisze – ognisko.

Organizator zapewnia wolontariuszom, dzieciom i pracownikom ośrodka dwa ciepłe posiłki i upominki dla podopiecznych domu dziecka.


REKLAMAREKLAMA


Zapisy chętnych quadowców (wolontariuszy) chcących wesprzeć dzieciaki swoją obecnością i wspólną przejażdżką będą prowadzone w salonie: Motocykle Polska Autoryzowany Dealer Yamaha w Poznaniu ul. Bułgarska 63/65, mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 506 066 811 do 26 listopada.

Szczegóły wraz z programem spotkania i mapą dojazdu na stronie http://www.facebook.com/MotocyklePolska.

KOMENTARZE

REKLAMA