fbpx

Wielcy fani małych dwóch kółek nadciągają nad morze! Motopark Koszalin przyjmie kilkudziesięciu zawodników Pucharu Polski Pit Bike SM. Zmagania wchodzą w decydującą fazę!

To już trzecia z pięciu rund krajowych zmagań na pit bike. Kolejna odbędzie się również w Koszalinie, a wielki finał będzie miał miejsce już po wakacjach, w Toruniu. Zawodnicy liczą punkty w klasyfikacji generalnej, przygotowują strategię, ale przede wszystkim szykują się w wielką walkę podczas rundy.


REKLAMA

Plakat

– mówi Łukasz Pawlikowski, MX Otopit Toruń, organizator Pucharu Polski Pit Bike SM.

W stawce Pucharu Polski Pit Bike SM ściga się łącznie 64 zawodników rozlokowanych w sześciu klasach: Stock 90, Stock 125, Stock 150 junior, Stock 150 PRO, Pit Ladies, Super Pit. Przypominamy, że ten sezon to przełom w wyścigach na asfalcie. Na mini-motocyklach pit bike ścigają się już ośmiolatkowie. To wynik zmian zatwierdzonych przez Polski Związek Motocyklowy. Klasa Stock 90 to pięciu najmłodszych zawodników, którzy ścigają się na torach.

– dodaje Łukasz Pawlikowski.

otopit

Młodzi zawodnicy mają również szansę na szkolenie swoich umiejętności podczas cyklicznych treningów na asfalcie.

– mówi trener, Marek Szkopek oraz uczestnik Pucharu Polski PIt Bike SM.

Poza zawodnikami na torze tradycyjnie będzie można zobaczyć dzieci od 6 roku życia, które zapewnią przejazdy pokazowe. Informacje dla rodziców zainteresowanych dzieci: otopit@otopit.pl

otopit

Wszystkich fanów motocykli i sportów motorowych zapraszamy już w najbliższą niedzielę, 8 lipca do koszalińskiego Motoparku. Zawody rozpoczną się o godz. 13:00. Wstęp dla publiczności jest bezpłatny.

Zawodnicy mogą się jeszcze zgłaszać wypełniając formularz:

KOMENTARZE

REKLAMA

Polecane artykuły
"Karola, dzwonił gość z Harleya. Powiedział, że wygraliśmy podróż marzeń!"…
Zachowuje swoje znane, przystępne dla każdego parametry i niepowtarzalną, ponadczasową…