fbpx
A password will be e-mailed to you.

Rozgrywki Pucharu FMX były co prawda imprezą towarzyszącą wyścigom Pucharu Polski i Mistrzostw Polski Cross Country, ale oddźwięk, zarówno ze strony widzów, jak i samych zawodników był bardzo pozytywny.REKLAMA W Kwidzynie uczestnicy walczyli zawzięcie o punkty i pierwsze, historyczne zwycięstwo. To z kolei przypadło w udziale Bartkowi Ogłazie, który płynnie łącząc regularne tricki, pokonał swoich […]

Rozgrywki Pucharu FMX były co prawda imprezą towarzyszącą wyścigom Pucharu Polski i Mistrzostw Polski Cross Country, ale oddźwięk, zarówno ze strony widzów, jak i samych zawodników był bardzo pozytywny.


REKLAMA

W Kwidzynie uczestnicy walczyli zawzięcie o punkty i pierwsze, historyczne zwycięstwo. To z kolei przypadło w udziale Bartkowi Ogłazie, który płynnie łącząc regularne tricki, pokonał swoich rywali. Drugie miejsce zajął młody stażem i wiekiem Artur Puzio. Artur podobnie jak Bartek nie wykręcił Backflipa, ale jako jedyny wykonał w swoim ostatnim, podwójnie punktowanym skoku potężne Dead Body – trick którego poza nim nie wykonuje nikt w kraju. Trzecie miejsce przypadło w udziale Piotrowi Potaczało, który jako jedyny zawodnik finału wykręcił Backflipa.

Po pierwszej rundzie w klasyfikacji generalnej prowadzi Bartek Ogłaza przed Arturem Puzio i Piotrem Potaczało. Druga runda zawodów Pucharu Polski i Mistrzostw Polski FMX odbędzie się już 26 czerwca na stadionie Falubazu w Zielonej Górze, która jest polską kolebką Freestyle Motocrossu. Wiemy, że Bartek Ogłaza intensywnie trenuje, ale jego rywale również nie próżnują.

Więcej informacji o cyklu i o zawodnikach można znaleźć na stronie www.skillzup.pl i na profilu www.facebook.pl/skillzupcup.

 


REKLAMAREKLAMA


ZOBACZ TAKŻE:

II Runda European Scooter Trophy

Supermoto w Poznaniu

Motocykle – ogłoszenia

KOMENTARZE


REKLAMA