fbpx
A password will be e-mailed to you.

Premierę każdego z 12 odcinków nowego sezonu oglądać będzie można w czwartki o godz. 21:20 tylko na antenie Motowizji. Zakręcona na punkcie dwóch kółek, energetyczna para prowadzących, Ola Kutz i Robert Skawiński wyrusza w trasę by podejmować wyzwania, poruszać emocje i pobudzać pasje. Motowizja odwiedzi wyjątkowe miejsca, weźmie udział w najważniejszych imprezach motocyklowych, przedstawi nietuzinkowych ludzi […]

Premierę każdego z 12 odcinków nowego sezonu oglądać będzie można w czwartki o godz. 21:20 tylko na antenie Motowizji. Zakręcona na punkcie dwóch kółek, energetyczna para prowadzących, Ola Kutz i Robert Skawiński wyrusza w trasę by podejmować wyzwania, poruszać emocje i pobudzać pasje.

Motowizja odwiedzi wyjątkowe miejsca, weźmie udział w najważniejszych imprezach motocyklowych, przedstawi nietuzinkowych ludzi i wystrzałowych pasjonatów. Program jest zatankowany pozytywną energią, szalonymi pomysłami i dobrym humorem. Widzowie dowiedzą się gdzie warto jeździć, szkolić się i rozwijać, które miejsca są przyjazne motocyklistom, jakie akcje społeczne i inicjatywy podejmują miłośnicy jednośladów i dlaczego bycie motocyklistą daje tyle radości.

KOMENTARZE