fbpx
A password will be e-mailed to you.

Produkty z serii RST Adventure obecne są na rynku już ładnych parę lat. Co ciekawe, w ciągu tych kilku lat Adventure ewoluował już do III generacji kurtki co sprawiło, że sprzęt ten jest jeszcze lepszy!

Obecnie seria RST Adventure III CE cieszy się wśród motocyklistów opinią niezwykle uniwersalnej i wszechstronnej odzieży. Oczywiście, tak jak cała kolekcja ubrań motocyklowych RST posiada certyfikat CE.

Advertisement

RST Adventure w nowej odsłonie

Do pracy nad zestawem Adventure III CE, producent zaciągnął użytkowników. To oni mieli jeździć w poprzedniku i wskazać co należy jeszcze poprawić. Tym sposobem powstał sprzęt skrojony na potrzeby turystów, którzy pokonują w nim tysiące kilometrów w najróżniejszych klimatach i warunkach pogodowych.

rst_adventure_3Kurtkę RST Adventure III CE cechuje bardzo wydajna wentylacją, której intensywność można wygodnie dostosować do panujących warunków. Duże, regulowane panele wentylacyjne na klatce piersiowej oraz rozpinane szczeliny wentylacyjne na całej długości ramienia dostarczą do wnętrza kurtki dokładnie tyle świeżego powietrza, ile w danej chwili potrzebujesz.

Doskonała na każde warunki

Z myślą o jeździe w chłodniejsze dni producent wyposażył kurtkę Adventure III CE w wypinaną, ocieplającą podpinkę. Oczywiście, jak na dobrą turystyczną kurtkę przystało, kurtka RST Adventure III CE posiada także wypinaną wodoodporną membranę Sinaqua.


Kurtka wyposażona jest w odpinany, chroniący od wiatru kołnierz, spadochronowy pasek w dolnej części oraz kieszeń cargo, która po wypięciu może pełnić rolę podręcznej saszetki. W długiej drodze docenisz również kieszeń zaprojektowaną z myślą o bukłaku na wodę.

RST Adventure III CE – certyfikat to podstawa

Brytyjczycy wyprzedzili konkurencję i jako jedni z pierwszych dostosowali wszystkie swoje produkty do restrykcyjnych standardów unijnej certyfikacji CE. Dzięki temu, zabierając w podróż swoją nową kurtkę czy spodnie RST Adventure możesz mieć pewność, że każdy element odzieży został w sposób niezwykle dokładny i restrykcyjny sprawdzony i skontrolowany. Dodatkowo za bezpieczeństwo odpowiada zestaw certyfikowanych ochraniaczy CE RST Contour Plus. Podwójne i potrójne szwy wzmacniają konstrukcję, zapewniając jej trwałość, a w razie wypadku zapobiegają rozerwaniu.

Producenci, szukając takich elementów swojego produktu, które można jeszcze poprawić, oddali go do testowania australijskim motocyklistom, którzy podróżują po bezludnych terenach tego kontynentu. Dzięki ich uwagom kurtka Adventure III CE zyskała kilka ważnych cech:
– zewnętrzny protektor ramion TPU,
– poprawiony pasek „spadochronowy” zapobiegający podwiewaniu kurtki
– udoskonalony krój (również spodni)
Żeby tego było mało, zestaw jest objęty programem przedłużonej, 5-letniej gwarancji oraz assistance, przy zakupie w sieci: DobreSklepyMotocyklowe.pl!

Szczegóły na dobresklepymotocyklowe.pl

KOMENTARZE