fbpx
A password will be e-mailed to you.

Modele Pulsar NS 125, Pulsar NS 200 i Pulsar RS 200 rozszerzają portfolio modelowe marki Bajaj w Polsce.

Pulsar NS 125, Pulsar NS 200 i Pulsar RS 200 rozszerzają portfolio modelowe marki Bajaj w Polsce

Sprzedażowe hity testowane są na jednym z bardziej wymagających rynków na świecie – w Indiach.Tylko w pierwszych trzech kwartałach 2018 roku Bajaj dostarczył do klientów blisko 90 000 Pulsarów na lokalnym rynku. Kilkanaście tysięcy nowych motocykli trafia na hinduskie drogi każdego miesiąca. To jedno z najbardziej wymagających środowisk komunikacyjnych na świecie.  Wśród nich najpopularniejsze są Pulsary NS 125, NS 200 i RS 200. Czyli dokładnie te, które od tego roku dostępne są także w Polsce.

Wspólnym mianownikiem do Pulsarów NS jest jednocylindrowa, 4-suwowa i 4-zaworowa jednostka napędowa wyposażona w autorskie innowacje. W tym technologię dwóch (model NS 125) i trzech (modele NS 200 i RS 200) świec zapłonowych DTSi i układ wydechowy ExausTec. Dzięki temu precyzja spalania w cylindrze jest jeszcze dokładniejsza, co pozwala utrzymać rewelacyjne osiągi oraz odpowiednią ekonomie. Wszystkie silniki wyposażone są w elektroniczny wtrysk paliwa.

insert your content to be over the parallax image

Jednostka napędowa – klucz do sukcesu

Bajaj Pulsar NS 125 generuje 12 KM przy 8500 obr. / min, co zapewnia świetne osiągi do walki z zatłoczonym miastem. Tarczowy hamulec przedni o średnicy 240 mm oraz układ CBS) zapewniają bardziej niż wystarczającą siłę hamowania, a LED-owe oświetlenie widoczność w każdych warunkach. Za przełożenie mocy na tylne koło dba dynamicznie zestopniowana, 5-biegowa skrzynia biegów.

Przetestowane w najtrudniejszych warunkach. Motocykle Bajaj z rodziny Pulsar dostępne w polskiej sieci dealerskiej.

Blisko 24-konne modele NS 200 i RS 200 z nieoferowanym u konkurencji rozwiązaniem – trzema świecami zapłonowymi – spełnią wymogi najambitniejszych wojowników miasta. 6-ciostopniowa skrzynie biegów, zawieszenie Nitrox, dwie tarcze hamulcowe z układem ABS. Wszystko to, co niezbędne w tej klasie pojemnościowej. W trakcie gdy NS 200 to rasowy streetfighter, RS 200 ubrany w owiewkę zbliża Pulsara w stronę doznań jeszcze bardziej sportowych.

Motocykle Bajaj to kilkunastoletnia tradycja i doświadczenie w produkcji pojazdów. Marka przez dekady dała się poznać jako niezawodna, ciesząca się świetną renomą na całym świecie. Przy tym zachowano świetny stosunek ceny do jakości, dzięki czemu w wielu krajach naszego globu pozostaje liderem sprzedaży jednośladów.

Advertisement

Wszystkie modele z rodziny Bajaj Pulsar dostępne już są w polskiej sieci dealerskiej.

Szczegóły znajdziesz na stronie Bajaj Polska:
https://www.bajaj.pl/

 

 

KOMENTARZE