fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście, czy chcecie wystartować w nadchodzącym sezonie Yamaha R1 Cup, mamy wiadomość, która może Was zmotywować. W pucharze postanowił wystartować Przemysław Saleta!

Kilka dni temu Przemysław Saleta obchodził 53. urodziny, występując przy okazji w programie Dzień Dobry TVN i opowiadając o tym, jak trenuje innych. Jak sam mówi, jego misja to aktywizacja polskiego społeczeństwa – ruchu potrzebują nie tylko dzieciaki, ale też dorośli.

Saleta postanowił zrobić sobie prezent z okazji „30. urodzin z VAT-em” i wystartuje w tym roku w Pucharze Yamaha R1 Cup organizowanym przez Wójcik Racing Team! Saleta to mistrz świata w kick-boxingu, a także także mistrz Polski, Europy i interkontynentalny w zawodowym boksie. W przeszłości brał już udział w wyścigach motocyklowych. Teraz postanowił do nich wrócić. „Wiem, że jestem za stary i za duży, żeby osiągać wielkie sukcesy. Ale to taki sport, gdzie nieważne, czy jedziesz 100 czy 200 km/h, to jest adrenalina”.

Wójcik Racing Team odpowiedział Przemkowi krótko: „Skoro słowo się rzekło, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko oficjalnie potwierdzić; tak, zrobimy to!”. Cel pucharu jest jasny: wskrzeszenie rywalizacji na polskiej scenie wyścigowej.

Do startu w Yamaha R1 Cup w 2021 roku zapisało się już ponad 20 osób, ale dla chętnych jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Mając minimum wymaganych zgłoszeń pewnym jest, że puchar się odbędzie!

Pierwsza runda już w ostatni weekend maja w Poznaniu.

Wszystkie szczegóły dotyczące Yamaha R1 Cup znajdziecie tutaj.

KOMENTARZE