fbpx

Niedawno Przemek Wiktorski miał poważny wypadek na drodze krajowej z Sierakowic do Kartuz. Młoda kobieta kierująca autem, wymusiła pierwszeństwo przejazdu wykonując manewr skrętu w lewo, doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym motocyklem, którym kierował Przemek. Teraz potrzebuje pomocy w zebraniu funduszy na leczenie i rehabilitację!

W wyniku tego zdarzenia Przemek stracił przytomność, doznał wstrząśnienia pnia mózgu, bardzo poważnych złamań obu rąk, w tym w jednego złamania otwartego, obu nóg w kolanach oraz w jednej nodze kości strzałkowej, a także wielu mniejszych obrażeń i stłuczeń innych narządów – w tym płuc, w których to zebrała się woda. Jego stan był naprawdę bardzo poważny.

Przemek to wesoły uśmiechnięty i pozytywny kolega o bardzo dobrym serduchu, zawsze gotowy do pomocy drugiemu człowiekowi. Uwielbia motocykle i pasjonuje się motoryzacją, która stała się jego całym życiem. Niestety ten dzień, a dokładnie ten wypadek, wywrócił do góry nogami świat jego oraz bliskich mu osób.

Przemek jest już po kilku operacjach i powoli wraca do zdrowia jednak teraz droga jest jedna – ciężka praca z wieloma specjalistami i długa rehabilitacja. Wszystko po to, by zacząć normalnie funkcjonować. Rodzina potrzebuje dla Przemka ogromnego wsparcia finansowego w procesie dalszego leczenia i niezbędnej rehabilitacji. Wypadek przekreślił jego dotychczasowe plany, zarówno prywatne, jak i zawodowe. Leczenie i rehabilitacja są bardzo trudne i bolesne, a przede wszystkich niezwykle kosztowne. Tu liczy się czas. W chwili obecnej wykorzystano już wszelkie odłożone środki finansowe, a niestety Przemek nie jest zdolny do pracy. Aktualnie żona zajmuje się rachunkami, opłatami… nie ma żadnych środków do życia, a za chwilę czeka ich bardzo trudna i kosztowna walka o powrót Przemka do sprawności.Dlatego przyjaciele Przemka założyli zrzutkę na jego leczenie i rehabilitację. Chcą zebrać 30 tysięcy złotych – do celu pozostało już naprawdę niewiele! Dlatego pokażmy, że motocykliści potrafią się jednoczyć, a gdy jeden z nas potrzebuje wsparcia – działamy wszyscy!

Zrzutka dla Przemka: kliknij tutaj!

KOMENTARZE