fbpx
A password will be e-mailed to you.

W trosce o bezpieczeństwo motocyklistów w Polsce, importer motocykli Honda organizuje imprezy dające możliwość podnoszenia umiejętności jazdy. Przykładem jest Honda Gymkhana.

Honda Gymkhana zapoczątkowana dwa lata temu, zdążyła już zyskać wielu sympatyków. Tylko w ubiegłym roku w imprezie udział wzięło ponad 120 uczestników.

W roku 2013 w planach są trzydniowe mistrzostwa, które na początku września odbędą się najprawdopodobniej w Warszawie. Tradycyjnie pierwszy dzień przeznaczony zostanie na treningi i zapoznanie się z obiektem. Kolejne dwa dni to przynajmniej pięć przejazdów konkursowych, z których wyłonieni zostaną mistrzowie Honda Gymkhana 2013 w kategoriach open oraz kobiet. Zarówno dla zwycięzców, jak i pozostałych uczestników przewidziane są nagrody i niespodzianki.

Honda chce także wspomóc wszelkie inicjatywy związane z organizacją lokalnych imprez Gymkhany. Dlatego zaprasza osoby zainteresowane przeprowadzeniem własnych zawodów do skontaktowania się z oddziałem Hondy Motor Europe w Polsce pod adresem honda(@)honda.pl.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów