fbpx
A password will be e-mailed to you.

Yamaha zdążyła już nas przyzwyczaić do promocji skierowanych do lojalnych fanów marki, dlatego byliśmy pewni, że również w tym roku pojawi się akcja “Tyle % zniżki, ile lat ma Twoja Yamaha”. Nie zawiedliśmy się!

 

Jeśli w Twoim sercu szczególne miejsce zajmuje wiekowy model Yamahy, ale zaczynasz czuć, że ta miłość powoli zaczyna szwankować, to Yamaha ma dla ciebie świetną propozycję. “Tyle % zniżki, ile lat ma Twoja Yamaha” to akcja, dzięki której przywrócisz dawny blask swojemu motocyklowi, jednocześnie zachowując sporo pieniędzy w portfelu. Promocja wspiera ekologiczną postawę “Naprawiać zamiast wyrzucać”, zachęca do dbania o pojazdy i daje możliwość oszczędności na częściach zamiennych. 

Jak to wygląda w praktyce? Wystarczy, że udasz się ze swoją Yamahą do najbliższego autoryzowanego serwisu tej marki. Na miejscu profesjonaliści, na podstawie numeru VIN, określą wiek pojazdu, a ty dostaniesz tyle % zniżki, ile lat ma twoja obecna maszyna. Przykładowo, jeśli przyjedziesz 20-letnią Yamahą YZF-R1 otrzymasz 20% zniżki. Tak, to jest takie proste!

Jak podkreśla Yamaha, sezon jesienno-zimowy to najlepszy czas na naprawę swojego motocykla. Trudno się z nią nie zgodzić, dlatego zachęcamy do wizyty u najbliższego dealera. Regulamin akcji znajdziecie pod tym linkiem lub w autoryzowanych punktach Yamaha.

Yamaha promocja 2020

KOMENTARZE