fbpx

Na rozpoczęcie motocyklowego sezonu 2020 Yamaha Motor Polska startuje z aż trzema promocjami. Promocje dotyczą modeli Yamaha Niken, MT-09 / SP , Yamaha Tracer 900 / GT oraz MT-125, NMAX i XMAX.

NIKEN 3x3x3

Takiej oferty jeszcze nie było! Yamaha po raz pierwszy ogłasza akcję promocyjną na najbardziej rewolucyjny pojazd, jaki w ostatnich latach opuścił jej japońską fabrykę. Do końca kwietnia zakup trójkołowego NIKEN-a będzie premiowany pakietem mnożących się korzyści. Do wyróżniających NIKEN-a i zapewniających niesamowite doznania z jazdy trzech kół dealerzy Yamahy dołożą teraz trzy lata gwarancji tożsamej z fabryczną i trzy lata bezpłatnych przeglądów okresowych realizowanych w autoryzowanych serwisach Yamahy. Czy można chcieć więcej?

Dołącz do rewolucji i skorzystaj z najnowszej technologii i innowacyjnych rozwiązań, dostępnych w segmencie sportowo-turystycznym. Unikalna konstrukcja Leaning Multi Wheel, radykalny wygląd oraz właściwości jezdne niedostępne w żadnej innej maszynie, to najważniejsze cechy tego motocykla. Daj się porwać nowej przygodzie i planuj swoje koszty bez zbędnych zmartwień i nieprzewidzianych wydatków.

Duże możliwości z gwarancją niezawodności

„Duże możliwości z gwarancją niezawodności” – oto kolejna promocja Yamahy ruszająca już na początku roku. Obejmuje ona cztery najpopularniejsze motocykle Yamahy napędzane słynnym, trzycylindrowym silnikiem CP3 o pojemności 847cm3 i mocy 115 KM. Należą do nich: hyper naked MT-09 i jego usportowiona wersja MT-09 SP oraz sportowo-turystyczne Tracer 900 i Tracer 900 GT. Każdy, kto do końca kwietnia br. zdecyduje się na zakup jednego z wymienionych motocykli, otrzyma dodatkowy rok gwarancji w cenie!

Wszystkie cztery objęte promocją motocykle bazują na aluminiowej ramie typu deltabox i oferują duże możliwości swoim użytkownikom. Jeśli lubisz dynamiczną jazdę miejską i stylistykę naked bike, a do tego chcesz poznać Ciemną Stronę Japonii, skieruj swoją uwagę na MT-09 i MT-09 SP z segmentu Hyper Naked. Jeśli zaś kręcą Cię dalsze trasy i już planujesz letnie wyprawy, wybierz wszechstronnego Tracera 900 lub jego doposażoną wersję GT. Ciesz się nowym motocyklem i skorzystaj z trzech lat gwarantowanej niezawodności!

Małe pojemności z gwarancją niezawodności„Małe pojemności z gwarancją niezawodności” – pod takim hasłem rusza gorąca promocja Yamahy obejmująca wszystkie modele o pojemności 125 cm3, przeznaczone do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy kategorii B. Tylko do końca kwietnia każdy klient przy zakupie dowolnej nowej Yamahy 125, otrzyma na nią trzeci rok gwarancji gratis. Akcja jest tym ciekawsza, że dotyczy zarówno skuterów z automatyczną skrzynią biegów, jak i rasowych motocykli!

Marzysz o sportowym XMAX-ie 125? Teraz kupisz go w pakiecie z dodatkowym rokiem ochrony gwarancyjnej tożsamej z fabryczną. Chcesz się przesiąść z auta na NMAX-a i zaoszczędzić czas stracony w korkach? Zrób to teraz i odbierz bezpłatnie trzeci rok gwarancji. A może myślałeś o najnowszym MT-125 pochodzącym wprost z Ciemnej Strony Japonii? Zamów już dziś i ciesz się aż 36 miesiącami ochrony przed nieplanowanymi kosztami serwisowymi. 3 lata gwarancji zapewnią Ci spokój i pewność niezawodności.

Zapraszamy do salonów Yamahy po Małe Pojemności z Gwarancją Niezawodności! Promocja obowiązuje do 30.04.2020 r., regulamin promocji dostępny na stronie www.yamaha-motor.pl.

KOMENTARZE