fbpx
A password will be e-mailed to you.

Przed startem nowego sezonu zastanawiasz się nad zakupem nowego kasku? Nie masz pewności, na który model się zdecydować? Koniecznie sprawdź ofertę sklepów partnerskich sieci Dobrych Sklepów Motocyklowych, gdzie kask HJC można nabyć… w zasadzie za darmo. Rusza bowiem kolejna edycja promocji „Zwrot Kasy”, dzięki której możesz wygrać zwrot pieniędzy za zakup kasku!

Firma HJC już od 1971 roku specjalizuje się w produkcji kasków motocyklowych. Kombinacja ponad 50-letniego doświadczenia, innowacyjnych pomysłów i rozsądnych cen zaowocowała tym, że HJC osiągnęło światowy sukces. Po produkty tej marki sięgają nie tylko najlepsi motocykliści globu, z mistrzem świata MotoGP 2021 – Fabio Quartararo na czele, ale też uczestnicy Tour de France czy… mechanicy mistrzowskiego teamu F1 Oracle Red Bull Racing.

Jak na innowacyjną firmę przystało, kaski są nieustannie testowane w laboratoriach, na torach wyścigowych oraz w warunkach drogowych. Co równie ważne, kaski są także sprawdzane pod kątem aerodynamiki, wentylacji i poziomów hałasu – i to we własnym tunelu aerodynamicznym, co należy do rzadkości wśród producentów „skorup”.

W katalogu koreańskiej marki znajdziecie kaski najlepszej jakości, spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa, a nawet posiadające homologację FIM (Międzynarodowej Federacji Motocyklowej). Na uwagę zasługuje nie tylko bogata oferta modelowa, ale także kolorystyczna wszystkich kasków HJC. Znajdują się w niej nie tylko repliki kasków mistrza MotoGP Fabio Quartararo czy byłego czempiona World Superbike Bena Spiesa, ale też licencjonowane produkty Red Bulla.

Zachwyceni będą również wszyscy fani różnych uniwersów. Wolisz projekty sygnowane logo Marvela czy jednak DC Comics? A może kask ze wzorem „Szczerbatek” nawiązujący do animacji „Jak wytresować smoka?”, niebieska „skorupa” z Sonicem, albo malowanie „Ghost” dla fanów Call of Duty. Dla każdego coś dobrego!

HJC RPHA 1 Red Bull

HJC RPHA 1 Red Bull

HJC RPHA 11 AntiVenom

HJC RPHA 11 AntiVenom

Bez względu na to, który z modeli wybierzesz, masz szansę na uzyskanie zwrotu pieniędzy za swój nowy kask HJC. Zasady promocji są niezwykle proste. Wystarczy, że w dniach od 1 marca do 30 czerwca 2023 roku kupisz kask HJC w jednym ze sklepów partnerskich sieci Dobrych Sklepach Motocyklowych. Następnie należy zarejestrować zakup poprzez wypełnienie formularza na stronie https://dobresklepymotocyklowe.pl/zwrot-kasy-hjc oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Co miesiąc Dobre Sklepy Motocyklowe dokonają zwrotu pieniędzy za zakupiony kask autorom czterech najlepszych odpowiedzi na pytanie konkursowe. Pamiętajcie, że im bardziej kreatywna i zabawna odpowiedź, tym większe szanse na wygraną. W sumie w konkursie nagrodzonych zostanie dwanaście osób, więc jest o co walczyć. Korzyści są podwójne, ponieważ kaski HJC objęte są bezpłatnym programem 5 lat gwarancji i Assistance.

Lista laureatów konkursu co miesiąc będzie publikowana w serwisie dobresklepymotocyklowe.pl.

Promocja obejmuje wszystkie kaski HJC zakupione w autoryzowanej sieci dystrybucji (lista sklepów tutaj). Pełny regulamin konkursu „Zwrot Kasy” dostępny tutaj.

>> Lista sklepów <<

KOMENTARZE