fbpx
A password will be e-mailed to you.

Yamaha przedłuża popularną promocję na motocykle z rodziny Tracer. To ostatnia szansa, aby jeszcze w tym roku przy zakupie modeli z segmentu Sport Touring zgarnąć w prezencie oryginalne akcesoria i odzież!

Yamaha Tracer to seria wszechstronnych motocykli sportowo-turystycznych, która w samej Polsce znalazła setki zadowolonych nabywców. Tylko do końca listopada przy zakupie modelu Tracer 700 możesz dobrać opcjonalne wyposażenie o wartości 2000 zł całkowicie za darmo. W przypadku Tracera 900 / GT gratisy są jeszcze bardziej okazałe – możesz wybrać dowolne dodatki o wartości 3000 zł! Promocja kończy się 30.11.2020 lub wraz z dostępnością poszczególnych modeli Yamahy, więc jeśli zamierzałeś sprawić sobie nowego Tracera, teraz masz ostatnią szansę na zgarnięcie darmowych akcesoriów.

Yamaha Tracer Plus

Warto podkreślić, że to ty zdecydujesz, co wejdzie w skład bezpłatnego pakietu promocyjnego. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy odzieży motocyklowej i casualowej, a także z bogatej oferty oryginalnych akcesoriów do twojej nowej Yamahy Tracer.

Promocja dotyczy wyłącznie nowych pojazdów rocznika modelowego 2020 i trwa do 30.11.2020. Regulamin akcji znajdziesz u autoryzowanych dealerów i pod tym linkiem.

Yamaha Tracer Plus

KOMENTARZE