fbpx

Jeżeli Twoja ukochana Honda ma już na liczniku kilka wiosen, a chciałbyś przygotować ją przed kolejnym sezonem, to nasza promocja 5-10-15 jest skierowana właśnie do Ciebie i Twojej Hondy.

Po co miałbyś tracić czas na czekanie w kolejce wiosną żeby zrobić przegląd, albo wymienić jakieś części… Mógłbyś przegapić ciekawą wycieczkę Twoim motocyklem.


REKLAMA

Ponieważ masz Hondę, to pamiętaj, żeby podtrzymywać jej tradycyjną niezawodność przez kolejne lata, musisz o nią odpowiednio dbać.

A do tego potrzebne są: odpowiednia i wykwalifikowana obsługa oraz najwyższej jakości części. A takie właśnie podzespoły oferuje zawsze producent, którego sztab najwyższej klasy inżynierów projektował każdy najdrobniejszy detal Twojego jednośladu.

Teraz obsługa wykwalifikowanego mechanika przy wykorzystaniu oryginalnych części Honda jest wyjątkowo atrakcyjna, nie przegap takiej okazji.

Od 1 października do 31 grudnia nasi dealerzy czekają na Twój telefon i na pewno zapewnią Ci najwyższej jakości usługę za bardzo atrakcyjną cenę. Niezawodna Honda – to 100% Honda.

Wiek motocykla 5 – 9 lat:

– 10% rabatu na oryginalne części

– 5% rabatu na usługę serwisową

Wiek motocykla 10 -14 lat:

– 20% rabatu na oryginalne części

– 10 % rabatu na usługę serwisową

Wiek motocykla 15 lat i starsze

– 30% rabatu na oryginalne części

– 15 % rabatu na usługę serwisową

KOMENTARZE


REKLAMA