fbpx
A password will be e-mailed to you.

Moc. Moment obrotowy. Zwrotność. Yamaha MT-10 to motocykl, na który czekali polscy Klienci! To najmocniejszy model z serii ”Dark Side of Japan„, jaki kiedykolwiek powstał. Wyposażony w 998-centymetrowy silnik w układzie crossplane i lekką ramę Deltabox jest niezwykle agresywnym motocyklem, który dostarczy całkowicie nowych doznań. Ten potężny naked, generujący moc ponad 160 KM, ma potencjał, […]

Moc. Moment obrotowy. Zwrotność. Yamaha MT-10 to motocykl, na który czekali polscy Klienci! To najmocniejszy model z serii ”Dark Side of Japan„, jaki kiedykolwiek powstał. Wyposażony w 998-centymetrowy silnik w układzie crossplane i lekką ramę Deltabox jest niezwykle agresywnym motocyklem, który dostarczy całkowicie nowych doznań. Ten potężny naked, generujący moc ponad 160 KM, ma potencjał, aby zdominować ulice polskich miast. MT-10, dzięki wysokiemu, oddawanemu liniowo momentowi obrotowemu, wynoszącemu 111,0 Nm zapewnia ekscytujące przyśpieszenie i dostarcza dużą dawkę adrenaliny podczas jazdy z każdą prędkością. Premiera wywodzącego się wprost ze źródła niezwyciężonej siły filozofii ”Dark Side of Japan„ MT-10 odbędzie się w najbliższy weekend na Motorshow Poznań.

Advertisement

Równocześnie z MT-10 zostanie zaprezentowana pełna gama MT – włącznie z całkowicie nowym MT-03, który już w kwietniu pojawi się w polskich salonach, najlepiej sprzedającym się w Polsce w 2015 roku motocyklem o pojemności powyżej 125 cm3 – MT-07 oraz równie popularnym MT-09 w wersji Tracer i przeznaczonym dla osób z samochodowym prawem jazdy MT-125.

Równie wiele emocji wzbudzi rodzina Sport Heritage, łącząca 60-letnie dziedzictwo Yamahy z najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi. W tym roku do tej niezwykłej gamy dołączył stylowy XSR900 – klasyk o zapierających dech w piersiach osiągach, generowanych przez potężny silnik z MT-09. XSR900 uzupełnia młodszy brat, XSR700, a także pozostałe niezwykłe motocykle stanowiące idealną bazę do customizacji – od legendarnego VMAX-a, przez klasycznego nakeda XJR1300, bobbera w stylu neo-retro XV950 i rasową SR400 w żółto-czarnym malowaniu z okazji 60-lecia Yamahy Motor.

Ponieważ Yamaha od lat kojarzy się z sukcesami sportowymi, dlatego na Motorshow nie zabraknie także słynnej gamy ”R„ – od inspirowanej mistrzostwami świata MotoGP YZF-R1, przez dedykowane młodszemu pokoleniu YZF-R3 i YZF-R125.

Kolejny powód do odwiedzenia stoiska Yamahy na targach Motorshow będą mieli amatorzy dalekich podróży – zostanie na nim bowiem zaprezentowana FJR1300A najnowszej generacji, z nową sekcją przednią i sześciobiegową przekładnią. Z kolei z myślą o fanach jazdy terenowej zostanie przygotowany kącik, w którym Yamaha zaprezentuje najnowsze zawodnicze enduro WR450F, królową on-off Super Tenerę oraz rodzeństwo WR125 – zarówno w wersji enduro, jak i supermoto.

Yamaha w ostatnich latach to nie tylko duże motocykle, ale również szeroka gama jednośladów o pojemności 125 cm3, przeznaczonych do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy – od sportowego NMAX-a, przez zwiększający poczucie stabilności trójkołowy Tricity po eleganckiego X-MAX-a. W ofercie przedstawionych na targach pojazdów 125 nie zabraknie również motocykli z manualną skrzynią biegów, takich jak YBR125 Custom.

W ofercie pojazdów typowo miejskich pojawią się także przedstawiciele niezwykle popularnych w Polsce i Europie sportowych maksiskuterów Yamahy – w tym XMAX 400 i flagowy TMAX w wyjątkowym malowaniu IRON MAX.

Zwieńczeniem oferty Yamahy prezentowanej na rozpoczynających się w ten weekend targach Motorshow będzie skuter wodny VXS z rewolucyjnym systemem sterowania RiDE.

Do zobaczenia w najbliższy weekend na Motorshow, stoisko w hali 6A.

Motorshow, Międzynarodowe targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, Poznań

Godziny otwarcia targów

Czwartek, 31.03: 8:00-18:00 (Press Day)

Piątek, 01.04: 10:00-18:00

Sobota, 02.04: 10:00-18:00

Niedziela,03.04: 10:00-18:00

www.motorshow.pl

KOMENTARZE