fbpx
A password will be e-mailed to you.

Mamy nadzieję, że jesteście tak samo wygłodniali imprez motocyklowych jak my i spotkamy się już w sobotę (15.02) w Stacji Food Hall w Gdańsku! Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji w tym jedną z najgorętszych, polską premierę Hondy CRF 1100L Africa Twin! Jak widzicie będzie się działo!

Wszyscy miłośnicy Hondy mogą już zacierać ręce na „randkę” z motocyklowymi nowościami producenta. Na miejscu podziwiać będziecie mogli (a także umówić się na jazdę próbną) Africę Twin CRF1100L 2020, CB650R Neo Sport Cafe oraz skuter NSS Forza 125.

Advertisement

Premiera Africa Twin podczas naszego wydarzenia to prawdziwa gratka dla miłośników tego modelu. Po raz pierwszy będziecie mieli okazję „przymierzyć się” do niej na żywo, a o szczegóły jazdy podpytać Simpsona. Nie zapomnijcie, że na miejscu będzie również możliwość umówienia się z Africą na małe „tete-a-tete”!

Kolejna niespodzianka, tym razem dla amatorów naked bike’ów, to CB650R Neo Sport Cafe – tu również będziecie mogli zasięgnąć opinii naszych testerów i przyjrzeć się motocyklowi na żywo.

 

Nie macie prawa jazdy kategorii „A”? Nie ma problemu! Do Waszego wglądu będzie również coś miłego na początek przygody z jednośladami – skuter NSS Forza 125. Skuter jest w naszej redakcji znany i lubiany, czemu zresztą daliśmy wyraz w jego teście na naszym kanale You Tube:

Więcej informacji o Walentynkach ze „Światem Motocykli” znajdziecie w naszym wydarzeniu na Facebooku . Do zobaczenia w Gdańsku!

Więcej informacji o wydarzeniu
KOMENTARZE