fbpx
A password will be e-mailed to you.

Ducati uruchamia aplikację mobilną MyDucati App, dzięki której każdy będzie mógł być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami ze świata Ducati oraz uzyskać dostęp do specjalnych treści i zapowiedzi przeznaczonych wyłącznie dla jej użytkowników.

Dzięki nowej aplikacji fani włoskiej marki będą mogli mieć przy sobie wszystkie niezbędne dane dotyczące swoich motocykli i będą mogli zlokalizować najbliższego dealera, aby szybko się z nimi skontaktować.


REKLAMA

Aplikacja oferuje wiele funkcji, które pozwalają w pełni wykorzystać możliwości MyDucati. W sekcji Garaż klienci mogą w każdej chwili zapoznać się z dokumentacją swoich motocykli i zawsze mieć przy sobie swoją kartę Ducati – oficjalny dokument Ducatisty. Tutaj entuzjaści mogą też skonfigurować Ducati swoich marzeń, zapisać model i podzielić się nim z przyjaciółmi i dealerami. Ponadto, użytkownicy będą mogli również dostosować sekcję ze zdjęciem własnego motocykla Ducati.

W przestrzeni dedykowanej Dealerom Ducati klienci mogą zlokalizować najbliższego dealera na podstawie geolokalizacji, sprawdzić dostępne usługi i dodać go do ulubionych, aby móc się z nim skontaktować lub umówić na jazdę próbną za pomocą jednego kliknięcia. Natomiast w obszarze Aktualności będzie można uzyskać bieżący dostęp do wszystkich informacji o nowych usługach i wydarzeniach organizowanych przez Ducati na całym świecie, wraz z systemem powiadomień, który zawsze będzie ich informował o najważniejszych wydarzeniach.
Aplikacja posiada również sekcję zarezerwowaną dla społeczności Desmo Owners Club (DOC), gdzie członkowie klubu mogą dzielić się swoją pasją do Ducati i korzystać ze wszystkich zarezerwowanych dla nich inicjatyw i korzyści.


REKLAMAREKLAMA


Aplikacja jest już dostępna dla użytkowników platform iOS oraz Android. MyDucati App można pobrać za darmo z Apple Store i Play Store. Użytkownicy już zarejestrowani w MyDucati mogą szybko zalogować się do aplikacji z użyciem tych samych danych dostępowych, których używają w Internecie.

KOMENTARZE


REKLAMA