fbpx
A password will be e-mailed to you.

Organizatorem imprezy jest tradycyjnie firma prawnicza Kochański Zięba Rapala i Partnerzy, a szefem wyprawy mecenas Piotr Kochański. Udział zapowiedziało 30 osób, a trasa rajdu wiedzie przez Cieszyn i Bratysławę. Czeka na nich 1079 km europejskich dróg, piękne widoki, rajdowe atrakcje turystyczne oraz wzajemne towarzystwo ludzi, którzy się lubią, cenią i dzielą wspólną pasję.REKLAMA Ideą rajdów […]

Organizatorem imprezy jest tradycyjnie firma prawnicza Kochański Zięba Rapala i Partnerzy, a szefem wyprawy mecenas Piotr Kochański. Udział zapowiedziało 30 osób, a trasa rajdu wiedzie przez Cieszyn i Bratysławę. Czeka na nich 1079 km europejskich dróg, piękne widoki, rajdowe atrakcje turystyczne oraz wzajemne towarzystwo ludzi, którzy się lubią, cenią i dzielą wspólną pasję.


REKLAMA

Ideą rajdów od samego początku, czyli od roku 2001, było propagowanie w środowisku prawniczym podróżowania motocyklem, jako atrakcyjnej formy rekreacji, służącej też integracji, a także krzewienie zasad bezpiecznej i kulturalnej jazdy na polskich drogach.

Tegoroczna impreza rozpocznie się 30 sierpnia, w cieniu kolumny Zygmunta w Warszawie, gdzie prawnicy uzbrojeni w rajdowe emblematy dosiądą swoich maszyn, przedmuchają wydechy i malownicza kolumna wystartuje na południe. Lublana czeka!


REKLAMAREKLAMA


KOMENTARZE


REKLAMA