fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wreszcie doczekaliśmy się chwili, w której pojawił się sensowny portal dla wszystkich chętnych do pracy w szeroko pojętej branży motocyklowej.

Jeżeli kochasz motocykle i szukasz roboty z nimi związanej, to portal Motocareer przeznaczony jest właśnie dla Ciebie! Na jego stronach znajdziesz oferty pracy z całej Polski! Są to propozycje pracy zarówno dla poszukujących pracy w dużych przedsiębiorstwach, prowadzących własne sieci dystrybucji, salonach dilerskich, jak i całkiem małych firmach. Jeżeli więc zainteresowany jesteś pracą handlowca, mechanika, redaktora czy nawet projektanta ubiorów motocyklowych, musisz tu zajrzeć. Nawigacja po portalu jest bardzo prosta i jednoznaczna, a oferty bardzo konkretne.

Zróbmy hałas!

Warto by było, aby informacja o tak fajnej inicjatywie trafiła do jak najszerszego grona motocyklistów, ale także i firm poszukujących pracowników w branży, więc udostępniajcie informację gdzie możecie. Im szerzej portal będzie rozpropagowany, tym więcej znajdzie się w nim ofert. Zwłaszcza teraz, przed rozpoczeciem sezonu działalność takiego portalu może wszystkim zainteresowanym znakomicie ułatwić pracę.

Adres do portalu
KOMENTARZE
Advertisement