fbpx

Wreszcie doczekaliśmy się chwili, w której pojawił się sensowny portal dla wszystkich chętnych do pracy w szeroko pojętej branży motocyklowej.

Jeżeli kochasz motocykle i szukasz roboty z nimi związanej, to portal Motocareer przeznaczony jest właśnie dla Ciebie! Na jego stronach znajdziesz oferty pracy z całej Polski! Są to propozycje pracy zarówno dla poszukujących pracy w dużych przedsiębiorstwach, prowadzących własne sieci dystrybucji, salonach dilerskich, jak i całkiem małych firmach. Jeżeli więc zainteresowany jesteś pracą handlowca, mechanika, redaktora czy nawet projektanta ubiorów motocyklowych, musisz tu zajrzeć. Nawigacja po portalu jest bardzo prosta i jednoznaczna, a oferty bardzo konkretne.

Zróbmy hałas!

Warto by było, aby informacja o tak fajnej inicjatywie trafiła do jak najszerszego grona motocyklistów, ale także i firm poszukujących pracowników w branży, więc udostępniajcie informację gdzie możecie. Im szerzej portal będzie rozpropagowany, tym więcej znajdzie się w nim ofert. Zwłaszcza teraz, przed rozpoczeciem sezonu działalność takiego portalu może wszystkim zainteresowanym znakomicie ułatwić pracę.

Adres do portalu
KOMENTARZE

REKLAMA

Polecane artykuły
Rafał Sonik zanotował dzisiaj bardzo udany występ. Przez dłuższą część…
Kuba Przygoński i Timo Gottschalk udowodnili, że należą do dakarowej…