fbpx

Warszawskie dealer motocykli poszukuje: Specjalisty ds. Produktu BMW Motorrad (Product Genius)

Poszukujemy Kandydatek / Kandydatów ambitnych, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, dyspozycyjnych, podzielających nasze wartości, których pasją i częścią życia są motocykle i wszystko co z nimi związane i które/rzy pragną wziąć na siebie odpowiedzialność i z zaangażowaniem uczestniczyć w rozwoju naszej firmy w Polsce.

Główne zadania:

Aktywne nawiązywanie kontaktu z Klientami w salonie oraz prezentacja odpowiednich informacji o produktach, technologiach i funkcjach jak tez o specyfice marki BMW

Przeprowadzanie analizy potrzeb podczas rozmowy z Klientem

Zapewnienie obsługi Klienta zgodnie ze standardami marki

Rozwijanie i utrzymywanie na bardzo wysokim poziomie własnej wiedzy na temat nowych produktów, cechach i funkcjonalności

Wsparcie Doradców ds. Sprzedaży podczas rozmów sprzedażowych

Obsługa jazd testowych

Wymagania:

Wysoki poziom zorientowania na Klienta i obsługę Klienta

Wysoki poziom zdolności interpersonalnych (np. wyrażający empatię, pewny siebie, zaangażowany)

Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych (np. otwarty, elokwentny, taktowny)

Wysoki poziom kultury osobistej

Umiejętności argumentacji i negocjacji

Silna identyfikacja z marką BMW

Zorientowanie na wyniki

Umiejętność pracy w zespole

Zorientowanie na zmiany i innowacje

Umiejętność podejmowania decyzji oraz zarządzania ryzykiem (odpowiedzialność, zaufanie, przywiązanie do szczegółów)

Umiejętność zarządzania procesami

Bardzo wysoki poziom motywacji i własnej inicjatywy

Zdolność analitycznego myślenia

Wysoki poziom zainteresowania IT oraz nowymi technologiami

Bardzo dobra znajomości aplikacji komputerowych (MS Office)

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Prawo jazdy kategorii A i B

Pracodawca oferuje:

Możliwość związania swojej kariery ze stabilnym koncernem międzynarodowym o bardzo wysokich standardach

Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole

Atrakcyjne warunki zatrudnienia – na podstawie umowy o pracę – wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

Szansę na dalszy rozwój zawodowy i podwyższanie kwalifikacji zawodowych

Szkolenia personalne i produktowe

Dodatkowymi atutami będą:

Doświadczenie w sprzedaży produktów segmentu Premium

Czynny udział w życiu lokalnego środowiska motocyklowego

Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy: hubert.szaniawski@bmw-imp.plt

Więcej informacji na stronie dealera.

KOMENTARZE