fbpx

Autoryzowany Salon legendarnej marki Harley-Davidson Liberty Motors Harley-Davidson Łódź, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Manager Salonu (nr ref: Hand.)

Miejsce pracy: Łódź

Wymagania:

– doświadczenie na podobnym stanowisku lub w sprzedaży dóbr luksusowych

– minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem

– wysoka kultura osobista oraz wysokie umiejętności interpersonalne

– orientacja na cel i osiąganie wyników, rozumienie procesów biznesowych

– umiejętność pracy pod presją, zaangażowanie oraz kreatywność

– biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

– znajomość produktów Harley-Davidson będzie dużym dodatkowym atutem.

Zadania:

– zarządzenia podległym zespołem (5 osób),

– planowanie działań marketingowych i ich koordynacja

– raportowanie do centrali Harley-Davidson oraz przełożonego

– utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi

– budowanie strategii i wyznaczanie kierunków rozwoju Salonu

Oferujemy:

– pracę w prężnie rozwijającej się firmie, lidera branży motocyklowej w Polsce.

– reprezentowanie najbardziej rozpoznawalnej marki motocykli na świecie

– samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów

– wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami

– możliwość rozwoju zawodowego wspierany przez system szkoleń

– możliwość reprezentowania Firmy na międzynarodowych spotkaniach dilerskich

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: damian.owczarek@libertymotors.pl

(Serdecznie prosimy o zamieszczenie numeru referencyjnego w tytule maila.)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

KOMENTARZE