fbpx
A password will be e-mailed to you.

Święto maniaków motoryzacji nadchodzi! W dniach od 31 marca do 3 kwietnia będziecie mogli zobaczyć najnowsze motocykle, skutery i akcesoria!

Targi Poznań Motor Show z roku na rok są większe i ciekawsze. Wielu wystawców coraz chętniej patrzy na przygotowywaną w Poznaniu wystawę. Także zwiedzających co roku jest więcej. W 2016 organizatorzy przewidują, że pojawi się ich około 120 000. Będziecie wśród nich?

Swoje najnowsze jednoślady pokażą najwięksi w Polsce. Nie zabraknie wśród nich dużych pojemnościowo motocykli jak i propozycji dla posiadaczy kat. B. Możecie też śmiało liczyć na spory wybór akcesoriów przydatnych podczas jazdy na jednośladzie.

Oprócz samej wystawy nie zabraknie również dodatkowych atrakcji. Swoją obecność potwierdziły między innymi: Ania Jackowska oraz Weronika Kwapisz. Obie opowiedzą o swoich podróżach jednośladowych zarówno na większych jak i mniejszych motocyklach. Będziecie mogli także spotkać Anitę Seidel, która jeździ na motocyklu żużlowym!

O odpowiedni poziom adrenaliny też nie musicie się martwić. Organizatorzy zapowiedzieli pokazu stuntu w wykonaniu Ewy Pieniakowskiej oraz Leo Stunt.


REKLAMAREKLAMA


Przypominamy, że targi Poznań Motor Show odbędą się w dniach 31 marca – 4 kwietnia na halach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wszelkie szczegółowe informacje w tym ceny biletów, które są zresztą takie sam jak w zeszłym roku, znajdziecie na stronie: www.motorshow.pl.

KOMENTARZE


REKLAMA