fbpx
A password will be e-mailed to you.

Na trasie Poznańskiego Maratonu stawiło się ponad 6 tysięcy osób. Główną ideą była oczywiście promocja zdrowego stylu życia i ruchu na świeżym powietrzu. Pośród uczestników i publiczności spore zainteresowanie wzbudzał biegacz w motocyklowym kasku. Artur Lugowski, motocyklista, biegacz, a przede wszystkim promotor bezpieczeństwa, tak komentował udział w niedzielnej imprezie: ”Motocykliści nie tylko są WSZĘDZIE, ale […]

Na trasie Poznańskiego Maratonu stawiło się ponad 6 tysięcy osób. Główną ideą była oczywiście promocja zdrowego stylu życia i ruchu na świeżym powietrzu. Pośród uczestników i publiczności spore zainteresowanie wzbudzał biegacz w motocyklowym kasku. Artur Lugowski, motocyklista, biegacz, a przede wszystkim promotor bezpieczeństwa, tak komentował udział w niedzielnej imprezie:

”Motocykliści nie tylko są WSZĘDZIE, ale są ZAWSZE. Można w tym celu robić spoty TV, rozdawać ulotki ku przestrodze, albo po prostu wziąć udział w wielotysięcznej imprezie biegowej i pokazać z czego jesteśmy zrobieni.”

Akcja ”Poruszaj się z głową„ ma na celu promowanie bezpieczeństwa w jeździe na motocyklu. Kask i odpowiedni strój to podstawa. Nietypowy maratończyk w doskonały sposób przypomniał, że motocykliści są wszędzie, również na imprezie sportowej. Mimo zbliżającego się końca sezonu nie zapominajmy o kulturze i wzajemnym szacunku na drodze.


REKLAMAREKLAMA


Kask przyniósł promotorowi akcji spore szczęście. Artur poprawił swój rekord sprzed 10 lat, kiedy bieg w przysłowiowym garnku nikomu się nawet nie śnił. Niezależnie od uzyskanego wyniku, najcenniejsza i warta promowania jest idea akcji. Miejmy nadzieję, że za rok do motocyklowego biegacza dołączą kolejni fani dwóch kółek!

KOMENTARZE


REKLAMA