fbpx
A password will be e-mailed to you.

Customy to dla jednych nieodłączna część kultury motocyklowej, dla innych niepotrzebna strata czasu i pieniędzy na sprzęty, które może i ciekawie wyglądają, za to w większości przypadków nie jeżdżą. Już w najbliższy czwartek w strefie BMW Urban Garage w Warszawie Simpson i Smok porozmawiają o o tym typie motocykli… jeśli w ogóle można mówić o konkretnym typie.

Smok, autor bloga www.RideToBe.com to nasz etatowy specjalista od motocykli customowych. Jego artykuły na temat bardziej lub mniej udanych przeróbek znajdziecie w każdym wydaniu „Świata Motocykli”. Słynie z ciętego języka i niechęci do powstrzymywania się od wyrażania mocnych opinii. 

Andrzej jak to Andrzej… pojedzie na wszystkim i pojedzie szybko. Ceni wartość wizualną motocykli, ale nade wszystko kocha na nich jeździć. 

Te dwie mocne motocyklowe osobowości będziecie mogli spotkać już w najbliższy czwartek o 17.0o w warszawskiej strefie BMW Urban Garage, umiejscowionej nad samą Wisłą, przy ul. Wioślarskiej 6. Pogadają o customach, odpowiedzą na wasze pytania, a po wszystkim wypiją z wami dobrą kawę i bezalkoholowe – jak to w gościnie u BMW. Wpadajcie!

>> Więcej informacji <<
KOMENTARZE
Advertisement