fbpx
A password will be e-mailed to you.

Druga część poradnika ?Wyprawy motocyklowe? koncentruje się na tym, jak zakończyć etap trasy w jednym kawałku i jak najmniej się po drodze umęczyć.

Tym razem doświadczony i znany podróżnik – Robert Wicks – napisał poradnik do spółki z Gregiem Bakerem. Autorzy bardzo dokładnie omawiają różnego rodzaju podłoża, które motocykliści mogą spotkać na trasie oraz technik ich pokonywania. Sporo miejsca poświęcono także sprawom, które często umykają innym autorom: motywacji i przygotowaniu psychicznemu, kondycji fizycznej czy odżywianiu. Nie zabrakło też rozdziału o właściwym doborze motocykla i jego doposażeniu, ale te elementy znacznie szerzej omówione zostały w poprzedniej książce.

Gdy ukazała się drukiem pierwsza część ”Wypraw motocyklowych„ wydawać się mogło, że jest to kompletne kompendium wiedzy na ten temat, jednak w drugim tomie autorzy poruszają w większości zupełnie nowe aspekty podróżowania i każdy, kto planuje wyprawę, niezależnie od poziomu własnych doświadczeń, powinien zapoznać się z tą pozycją, która ukazała się w wydawnictwie bukrower.pl.

KOMENTARZE