fbpx
A password will be e-mailed to you.

W zeszły poniedziałek, za sprawą badań Oldsa, Milnera i zespołu Hidehiko Takahashiego, dowiedzieliśmy się, że dla ludzkiego mózgu cudze nieszczęście jest taką samą przyjemnością, jak jedzenie kebsa, seks, czy wciąganie amfetaminy. W dzisiejszej edycji Poniedziałkowej Rewii Kałstomowej postaram się wyjaśnić, co do jasnej cholery popycha ludzi o zerowym talencie do przerabiania motocykli.

Oczywiście gotowy scenariusz podsunęło mi samo życie. Chyba każdy słyszał o pięciu turystach, którzy kilka tygodni temu, pomimo obfitych opadów śniegu, zimna i silnego wiatru, wyruszyli na Babią Górę, mając na sobie wyłącznie buty i bieliznę. Dla jednej z uczestniczek zabawa skończyła się głęboką hipotermią. W akcji ratunkowej brało 20 ratowników GOPR, kobieta trafiła na OIOM z odmrożeniami wszystkich kończyn. Do takiego wyczynu zainspirował panią Wim „Iceman” Hof – coach, który przebiegł boso pół maratonu na kole podbiegunowym, wspinał się na najwyższe szczyty w samych szortach i przesiedział prawie dwie godziny w kontenerze pełnym lodu, co dla zwykłego człowieka skończyłoby się zamarznięciem.

Advertisement

Pan coach prowadzi w Dolinie Czerwienia regularne kursy i jak widać, z dużą skutecznością wmawia ludziom, że z palcem w gaciach mogą powtarzać jego dokonania.

Z budowaniem customów najwyraźniej jest podobnie. Posłuchajcie tylko człowieka działającego pod pseudonimem Kołcz Majk. Jego motto brzmi: „Bez rozwoju jesteś w dupie”, a jedne z popularniejszych haseł to:

Kto Ci ukradł marzenia do ch*ja? Czemu nie napier****sz? Czemu nie ciśniesz?

Włącza jeden z drugim taki film na YouTube, nasłuchają się typa w podartej bluzce wymazanej farbą olejną, kątówki w dłoń i oto na Olx-ie, niczym grzyby po deszczu, wyrastają zuchwałe cafe racery, bobbery, scramblery i inne kałstomy. Poniżej dowody na to, że coaching jest równie szkodliwy, co ruchy antyszczepionkowe.

Honda CBR 1000F – czy jest na sali lekarz?

Dzisiejsze zestawienie otwiera mocny zawodnik. Honda CBR 1000F to w oryginalne 135-konny sportowy turystyk z pancernym silnikiem. Egzemplarz z Żyrardowa, jak opisuje właściciel, jest dziełem jego wobraźni, co potwierdzają zdjęcia. Nie chcę wiedzieć, co wyobraźnia podsuwa budowniczemu każdego dnia, ale powinien zainteresować się tym jakiś lekarz lub farmaceuta.

Link do ogłoszenia: http://bit.ly/PRK_CBR100F

Yamaha XJ 900 – folklor pod kolor

Stare ludowe przysłowie mówi, że habit nie czyni mnicha. Jak widać, sprawne władanie migomatem i wałkiem do malowania, nie wystarczy, by zrobić cafe racera. 

Link do ogłoszenia: http://bit.ly/PRK_XJ900

Yamaha FJ 1100 – dzieci, wracajcie do szkół!

O tym, że pandemia najbardziej dotyka rodziców dzieci w wieku szkolnym, wiemy wszyscy. Właściciel tej Yamahy FJ 1100 postanowił wykorzystać obecność pociech w domu, dając im korektor biurowy i zbiornik motocykla. Sam popracował trochę szlifierką, zamontował lamy z Aliexpres i voilà – cafe racer jak złoto!

Link do ogłoszenia: http://bit.ly/PRK_FJ1100

 

Yamaha Virago 250 – piesobobber

O zwyrodnialcach obcinających ogonki biednym psom, pisałem w zeszłym tygodniu. Dziś na OLX-ie pojawił się kolejny dowód na to, że oprócz zwierząt lubią sobie pociąć motocykle. Oto pies-bobber z Yamahy Virago 250. 

Link do ogłoszenia: http://bit.ly/PRK_Virago2

 

BMW R 1150 R – COVID-19 w natarciu

Gdyby koronawirus miał być motocyklem, z dużym prawdopodobieństwem wyglądałby jak to BMW R 1150 R. 

Link do ogłoszenia: http://bit.ly/PRK_BMW_R

Kawasaki ER6-N – 

ER6-N to idealny sprzęt na początek przygody. Niestety, w tym przypadku ułańska fantazja adepta motocyklizmu została spożytkowana w najgorszy z możliwych sposobów. Ucięty tył i cała masa przypadkowych części z Aliexpres. Właściciel sprzedaje, bo przesiada się na sporta. Jest zatem nadzieja, że przygoda z kałstomizacją to jednorazowy wybryk.

Link do ogłoszenia: http://bit.ly/PRK_ER6

SAM110 – motocykl-pająk

Na premierę „Spider-Mana 3” z utęsknieniem czekają wszyscy fani Marvela. Niestety znalezienie odpowiedniego motocykla dla głównego bohatera nie było łatwe. Z pomocą przyszedł pewien polski kałstomajzer. Oto motocykl-pająk. W kinach już w lipcu 2021!

Link do ogłoszenia: http://bit.ly/PRK_motocykl_pajak


Te siedem osobliwych konstrukcji to jasny komunikat, że trzeba zdelegalizować coachig. Natychmiast!

KOMENTARZE