fbpx
A password will be e-mailed to you.

Pierwsza tegoroczna edycja Beskid Rally za nami! Uśmiechnięte, ubłocone twarze, zacięta rywalizacja i szczytny cel. Podczas imprezy zebrano ponad 6000 zł. Całość środków zostanie przekazana na rehabilitację Wojtka „Diabła” Zambrzyckiego.

6215,30 zł – dokładnie tyle udało się zebrać podczas sobotniej licytacji na Beskid Rally Wiosna 2019. Całość zebranych środków zostanie przekazana na konto Fundacji Dwa Światy, skąd trafi bezpośrednio na rehabilitację motocyklisty – Wojtka „Diabła” Zambrzyckiego.

Sobotnia licytacja była zażarta, równie co rywalizacja sportowa. Nic dziwnego – było w czym wybierać. Pośród przedmiotów do zgarnięcia był voucher na Beskid Rally Jesień 2019, voucher na NORIX Challenge, odzież motocyklowa, koszulka z autografem Rafała Sonika czy vouchery na szkolenie enduro oraz szkolenie trialowe z Mistrzem Polski Trial Gabrysiem Marcinowem. Zainteresowaniem cieszył się, a jak!, słoik beskidzkiego miodu.

Bezcenne wsparcie

– Bardzo dziękujemy za to wsparcie, które utwierdza nas w przekonaniu, że motocykliści to wspaniali ludzie na których zawsze można liczyć. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach organizowanych przez BSRT – komentował prezes stowarzyszenia, Grzegorz Zdrójkowski.

To nie koniec działań Beskidzkiego Stowarzyszenia Rajdów Terenowych. Na horyzoncie kolejne imprezy, także charytatywne.

Więcej informacji na BSRT.pl 

Beskidzkie Stowarzyszenie Rajdów Terenowych powstało w styczniu 2019 r. w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rajdy motocyklowe na południu Polski. W niedalekiej przyszłości Stowarzyszenie planuje organizować też imprezy dla samochodów 4×4 i wyjazdy krajoznawcze po Beskidach i południowej części naszego kraju. Cele jakie sobie stawia BSRT to przede wszystkim promocja terenowego motocyklizmu i automobilizmu jako formy aktywnego spędzania czasu oraz podnoszenie umiejętności i doskonalenie techniki jazdy motocyklem i pojazdem terenowym.

KOMENTARZE