fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już 14 kwietnia w Lidzbarku Warmińskim startuje organizowana przez Warmiński Auto Moto Klub seria KTMsklep Enduro Race w nowej, jeszcze bardziej hardkorowej odsłonie.

Lidzbarka Warmińskiego nie trzeba przedstawiać fanom offroadu – ani motocrossu, ani enduro, bo dwa przepiękne obiekty w warmińskim miasteczku co roku goszczą setki głodnych ostrej walki zawodników i tysiące kibiców ciekawych mocnych wrażeń. Na jednym i na drugim startowali najlepsi zawodnicy w Polsce, a już za nieco ponad tydzień obiekt Warmińskiego Auto Moto Klubu ponownie ugości fanów ostrego ścigania po lesie. 14 kwietnia startuje seria KTMsklep Enduro Race 2019 na jednej z najciekawszych legalnych tras w kraju. Swoje koleiny zakładali tutaj już tacy zawodnicy, jak Adam Tomiczek, Łukasz Kurowski, Oskar Kaczmarczyk czy Grzesiek Kargul, a i w tym roku na warmińskiej ziemi możemy spodziewać się mocnej obsady, która chętnie skorzysta z wolnych terminów i sprawdzi się przed sezonem.

KTMSKLEP enduro race plakat

Tym bardziej, że kuszeni będą również nagrodami, które sponsorzy ufundowali zawodnikom i to nie tylko tym najlepszym! Pula nagród to 7400 zł + masa nagród rzeczowych. Nagrodzeni będą nie tylko najlepsi zawodnicy, bo przewidziano również losowanie nagród wśród wszystkich zawodników. Jesteśmy jednak pewni, że nawet ci, którzy nic nie zgarną, wrócą do domu z bananami na twarzach i mega wspomnieniami.

ktmsklep enduro race

W końcu organizator znany jest także ze świetnego przygotowania tras i nieustannego uatrakcyjniania jej dla zawodników i kibiców. Tak, żeby było coraz ciężej i coraz ciekawiej. W tym roku również nie obędzie się bez zmian. Czeka nas nowa trasa i nowy format. W sezonie 2019 zrezygnowano z motocrossu skupiając się na zawodach bazujących na crossie coutry (czyli tym, w czym Lidzbark jest świetny) nafaszerowanego elementami superenduro i hardenduro. Po porannych kwalifikacjach, które zadecydują o kolejności i rzędzie na starcie – przyjdzie czas na dwa wymagające wyścigi!

Do tego Pitbike Elbląg zadba, aby każdy mógł spróbować swoich sił na motocyklach terenowych, organizując jazdy na PitBike’ach w specjalnie wyznaczonej strefie.

Chyba więcej nie musimy was zachęcać i po prostu widzimy się w Lidzbarku!

Więcej informacji znajdziecie na wydarzeniu i stronie organizatora!

KOMENTARZE