fbpx
A password will be e-mailed to you.

W Triumphie w tym roku Mikołaj zjawił się zdecydowanie wcześniej! Na fanów marki czeka nie lada niespodzianka, gdyż polskiemu dystrybutorowi w dwa tygodnie po światowej premierze udało się ściągnąć do Polski najnowszy model z tej stajni, długo wyczekiwanego przez fanów przygód, nowego Tigera 1200.

Zaskoczenie jest o tyle większe, że oficjalnie pierwsze modele miały się pojawić dopiero na wiosnę, więc jeśli marzy Ci się ten motocykl i chciałbyś się do niego przysiąść, nie zwlekaj i odwiedź salon Triumpha, odrywając się choć na chwilę od świątecznej gorączki.

Wszystkie osoby, które odwiedzą, podczas prezentacji Tigera 1200 salony Triumpha będą mogły wziąć udział w konkursie, gdzie główną nagrodą do wygrania będzie ten motocykl na weekend, a także zegarek oraz plecak motocyklowy z kolekcji Triumpha. Wystarczy, że w salonie wypełnisz ankietę i wymyślisz ciekawe hasło promujące ten nowy model.

Daty prezentacji:

21.12.2021 – Triumph Wrocław ul. Skarżyńskiego 9

22.12.2021 – Triumph Katowice ul. Żelazna 17

23.12.2021 – Triumph Warszawa al. Jerozolimskie 200

27-28.12.2021 – Triumph Poznań ul. Dąbrowskiego 181

29-30.12.2021 – Triumph Trójmiasto ul. Abrahama 1

Salony w tych dniach będą otwarte od 10 do 21.

Tiger 1200. Wszystko, co najlepsze

W wyniku jednego z najbardziej ambitnych projektów w historii marki Triumph całkowicie nowa gama Tiger 1200 reprezentuje niesamowitą transformację pod względem masy, osiągów i możliwości,
a wszystko to koncentruje się na zapewnieniu przewagi, jakiej motocyklista szuka w swoim motocyklu wyprawowym.

Znacząco lżejszy i jeszcze mocniejszy, świetnie się prowadzący, z wiodącą w swojej klasie specyfikacją, a także wszystkimi zaletami nowego trzycylindrowego silnika Triumph T-plane – całkowicie nowy Tiger 1200 został zaprojektowany, aby być najbardziej zwinnym, zwrotnym  i poręcznym motocyklem wyprawowym o dużej pojemności na świecie.

Zapewniając transformację  w zakresie potencjału i osiągów na asfalcie oraz najbardziej dynamiczne i ekscytujące doznania w terenie, nowa generacja zapewnia to, co najlepsze ze wszystkich światów, dzięki zupełnie nowej gamie Tigerów, w tym dwóm nowym modelom Tiger Explorer wyposażonym w 30-litrowe zbiorniki paliwa.

 

KOMENTARZE