fbpx

Krystian Paluch, czyli Prędki #12 znalazł się na liście uczestników MANX GRAND PRIX na Wyspie Man. Polak wystartuje w wyścigach Manx Grand Prix na Wyspie Man, w kategorii nowych zawodników oraz dostał propozycje startu w wyścigu Senior Manx, czyli jedzie w dwóch wyścigach!

 
Zawody na wyspie Man (leżącej między Wielką Brytanią a Irlandią) odbywają się na torze o pętli liczącej nieco ponad 60 km, która prowadzi malowniczymi drogami i przebiega przez kilka miejscowości.

Po spełnione marzenia!

Co roku na wyspie odbywają się dwie imprezy, które wykorzystują tor nazywany Snaefell Mountain Course, są to Isle of Man TT i Manx Grand Prix, w tym drugim ma zamiar wystartować Krystian Paluch #12. Warto zaznaczyć że w tych zawodach brali udział tacy słynni zawodnicy jak Michael Dunlop, John McGuiness.
 
 
„Prędki” pochodzi z Sandomierza i od 2017 roku ściga się w prestiżowym cyklu International Road Racing Championship (IRRC). W tym sezonie spełni jedno ze swoich motocyklowych marzeń i pojedzie na słynnej górskiej pętli na wyspie Man.

Możesz wspomóc start!

Krystian jest doskonale znany fanom wyścigów ulicznych. Już kolejny raz startuje w serii 
Jako że wyścigi motocyklowe nie są w Polsce finansowaną dziedziną sportu, Krystian stara się na wszystko pracować sam oraz pozyskiwać sponsorów – zatem zachęcamy do wsparcia Tego utalentowanego zawodnika. Do dyspozycji jest jeszcze sporo powierzchni reklamowych na motocyklu i busie #12.
 
W ten Weekend 17-19.05.2019r. Krystian Startuje w Horicach w obleganych przez kibiców wyścigach  300 zatacek Gustava Havla . Jest to bardzo wymagający, trudny ale bardzo widowiskowy wyścig. Zapraszamy Wszystkich kibiców z Polski by wesprzeć Krystiana na starcie.
Więcej informacji znajdziesz na Fb Krystiana https://www.facebook.com/krystian.predki
 

 


REKLAMA

 

KOMENTARZE

REKLAMA